Schema en uitslagen voor 2587 - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
13-09-2019 21:00 EBV Baros VSE 3 BS Leiden VSE 3 Woudestein 62 - 23
13-09-2019 19:15 River Trotters VSE 3 Klipperstars VSE 1 De Wielewaal 50 - 60
14-09-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 Divine VSE 2 Dukdalf 63 - 28
21-09-2019 11:00 Divine VSE 2 River Trotters VSE 3 Sporthal Oostervant 47 - 29
21-09-2019 16:15 Klipperstars VSE 1 EBV Baros VSE 3 Klipper De 61 - 53
21-09-2019 15:45 B.O.B. VSE 1 DAS VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 35 - 25
27-09-2019 19:15 EBV Baros VSE 3 Divine VSE 2 Woudestein 112 - 33
28-09-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 B.O.B. VSE 1 Dukdalf 64 - 43
28-09-2019 16:30 BS Leiden VSE 3 Klipperstars VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 35 - 42
05-10-2019 12:00 Divine VSE 2 BS Leiden VSE 3 Sporthal Oostervant 60 - 30
05-10-2019 13:30 Hurricanes VSE 2 DAS VSE 3 Den Oert 32 - 50
05-10-2019 17:30 B.O.B. VSE 1 River Trotters VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 63 - 23
11-10-2019 19:15 EBV Baros VSE 3 B.O.B. VSE 1 Woudestein 62 - 25
12-10-2019 17:45 Klipperstars VSE 1 Divine VSE 2 Klipper De 38 - 27
12-10-2019 14:30 BS Leiden VSE 3 S.B.U. VSE 3 Sportzaal Houtkwartier 47 - 46
12-10-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 Hurricanes VSE 2 Dukdalf 53 - 38
19-10-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 River Trotters VSE 3 Dukdalf 61 - 33
20-10-2019 13:00 S.B.U. VSE 3 EBV Baros VSE 3 Sportcentrum Olympos 34 - 64
02-11-2019 17:30 B.O.B. VSE 1 BS Leiden VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 55 - 20
02-11-2019 13:00 Hurricanes VSE 2 River Trotters VSE 3 Den Oert 45 - 41
02-11-2019 19:00 DAS VSE 3 BV Voorne VSE 1 Sporthal SC Delfland 46 - 60
09-11-2019 11:00 Divine VSE 2 S.B.U. VSE 3 Sporthal Oostervant 40 - 47
09-11-2019 16:30 River Trotters VSE 3 DAS VSE 3 De Wielewaal 34 - 44
09-11-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 Klipperstars VSE 1 Sporthal Carla de Liefde 33 - 44
16-11-2019 21:00 B.O.B. VSE 1 Divine VSE 2 Sporthal Carla de Liefde 54 - 19
16-11-2019 13:00 Hurricanes VSE 2 BS Leiden VSE 3 Den Oert 61 - 53
17-11-2019 18:00 DAS VSE 3 EBV Baros VSE 3 Sporthal SC Delfland 41 - 45
22-11-2019 19:15 EBV Baros VSE 3 BV Voorne VSE 1 Woudestein 76 - 67
23-11-2019 17:45 Klipperstars VSE 1 Hurricanes VSE 2 Klipper De 53 - 48
24-11-2019 13:00 BS Leiden VSE 3 DAS VSE 3 Sportzaal Houtkwartier 41 - 53
29-11-2019 20:30 S.B.U. VSE 3 Hurricanes VSE 2 Sportcentrum Olympos 20 - 0
29-11-2019 20:30 S.B.U. VSE 3 Hurricanes VSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
07-12-2019 13:00 Hurricanes VSE 2 Divine VSE 2 Den Oert 0 - 0
07-12-2019 13:00 DAS VSE 3 Klipperstars VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-12-2019 13:00 River Trotters VSE 3 EBV Baros VSE 3 De Wielewaal 0 - 0
07-12-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 BS Leiden VSE 3 Dukdalf 0 - 0
14-12-2019 11:00 Divine VSE 2 DAS VSE 3 Sporthal Oostervant 0 - 0
14-12-2019 14:30 BS Leiden VSE 3 River Trotters VSE 3 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
14-12-2019 16:15 Klipperstars VSE 1 BV Voorne VSE 1 Klipper De 0 - 0
31-12-2019 20:30 Hurricanes VSE 2 B.O.B. VSE 1 Den Oert 0 - 0
31-12-2019 15:00 EBV Baros VSE 3 Hurricanes VSE 2 Woudestein 0 - 0
04-01-2020 13:00 S.B.U. VSE 3 Klipperstars VSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
11-01-2020 08:30 Divine VSE 2 BV Voorne VSE 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
11-01-2020 14:30 BS Leiden VSE 3 EBV Baros VSE 3 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
11-01-2020 14:30 DAS VSE 3 S.B.U. VSE 3 Sporthal SC Delfland 0 - 0
11-01-2020 20:00 B.O.B. VSE 1 Hurricanes VSE 2 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
11-01-2020 14:15 Klipperstars VSE 1 River Trotters VSE 3 Klipper De 0 - 0
17-01-2020 19:15 EBV Baros VSE 3 Klipperstars VSE 1 Woudestein 0 - 0
18-01-2020 16:00 River Trotters VSE 3 Divine VSE 2 De Wielewaal 0 - 0
18-01-2020 15:00 DAS VSE 3 B.O.B. VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
18-01-2020 08:30 BV Voorne VSE 1 S.B.U. VSE 3 Dukdalf 0 - 0
24-01-2020 20:30 S.B.U. VSE 3 River Trotters VSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
25-01-2020 08:30 Divine VSE 2 EBV Baros VSE 3 Sporthal Oostervant 0 - 0
25-01-2020 20:00 B.O.B. VSE 1 BV Voorne VSE 1 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
25-01-2020 16:00 Klipperstars VSE 1 BS Leiden VSE 3 Klipper De 0 - 0
31-01-2020 21:00 River Trotters VSE 3 B.O.B. VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
31-01-2020 19:15 EBV Baros VSE 3 S.B.U. VSE 3 Woudestein 0 - 0
01-02-2020 18:30 BS Leiden VSE 3 Divine VSE 2 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
01-02-2020 17:00 DAS VSE 3 Hurricanes VSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-02-2020 20:30 S.B.U. VSE 3 BS Leiden VSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08-02-2020 08:30 Divine VSE 2 Klipperstars VSE 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
08-02-2020 20:00 B.O.B. VSE 1 EBV Baros VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
08-02-2020 13:30 Hurricanes VSE 2 BV Voorne VSE 1 Den Oert 0 - 0
15-02-2020 18:30 BS Leiden VSE 3 B.O.B. VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
15-02-2020 08:30 BV Voorne VSE 1 DAS VSE 3 Dukdalf 0 - 0
15-02-2020 14:00 River Trotters VSE 3 Hurricanes VSE 2 De Wielewaal 0 - 0
15-02-2020 17:45 Klipperstars VSE 1 S.B.U. VSE 3 Klipper De 0 - 0
29-02-2020 11:00 S.B.U. VSE 3 B.O.B. VSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
07-03-2020 14:30 DAS VSE 3 River Trotters VSE 3 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-03-2020 12:15 Klipperstars VSE 1 B.O.B. VSE 1 Klipper De 0 - 0
07-03-2020 13:30 Hurricanes VSE 2 EBV Baros VSE 3 Den Oert 0 - 0
13-03-2020 20:30 S.B.U. VSE 3 Divine VSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
13-03-2020 19:15 EBV Baros VSE 3 DAS VSE 3 Woudestein 0 - 0
13-03-2020 21:00 River Trotters VSE 3 BV Voorne VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
14-03-2020 08:30 Divine VSE 2 B.O.B. VSE 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
14-03-2020 18:30 BS Leiden VSE 3 Hurricanes VSE 2 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
21-03-2020 14:30 DAS VSE 3 BS Leiden VSE 3 Sporthal SC Delfland 0 - 0
21-03-2020 13:30 Hurricanes VSE 2 Klipperstars VSE 1 Den Oert 0 - 0
21-03-2020 20:00 B.O.B. VSE 1 S.B.U. VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
21-03-2020 08:30 BV Voorne VSE 1 EBV Baros VSE 3 Dukdalf 0 - 0
27-03-2020 21:00 EBV Baros VSE 3 River Trotters VSE 3 Woudestein 0 - 0
28-03-2020 10:30 Divine VSE 2 Hurricanes VSE 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
28-03-2020 16:30 BS Leiden VSE 3 BV Voorne VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
28-03-2020 16:00 Klipperstars VSE 1 DAS VSE 3 Klipper De 0 - 0
04-04-2020 14:35 DAS VSE 3 Divine VSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
04-04-2020 15:00 River Trotters VSE 3 BS Leiden VSE 3 De Wielewaal 0 - 0
04-04-2020 13:30 Hurricanes VSE 2 S.B.U. VSE 3 Den Oert 0 - 0
04-04-2020 08:30 BV Voorne VSE 1 Klipperstars VSE 1 Dukdalf 0 - 0
11-04-2020 13:00 S.B.U. VSE 3 BV Voorne VSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
18-04-2020 16:00 River Trotters VSE 3 S.B.U. VSE 3 De Wielewaal 0 - 0
25-04-2020 13:00 S.B.U. VSE 3 DAS VSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.