Schema en uitslagen voor 1312 - Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
15-09-2018 17:45 Klipperstars VSE 1 D.B.V. Rowic VSE 2 Klipper De 45 - 43
15-09-2018 13:30 BV Voorne VSE 1 Punch VSE 2 Dukdalf 66 - 27
15-09-2018 11:00 LUSV Basketbal VSE 3 Divine VSE 1 U.S.C. 32 - 40
15-09-2018 13:15 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 River Trotters VSE 3 Sporthal Lunetten 36 - 33
15-09-2018 10:15 Hurricanes VSE 2 CBV Binnenland VSE 3 Den Oert 0 - 20
16-09-2018 13:00 S.B.U. VSE 4 DAS VSE 4 Sportcentrum Olympos 25 - 32
22-09-2018 18:00 CBV Binnenland VSE 3 S.B.U. VSE 4 De Driesprong 32 - 36
22-09-2018 14:30 DAS VSE 4 BV Voorne VSE 1 Sporthal SC Delfland 43 - 35
22-09-2018 15:00 Divine VSE 1 Klipperstars VSE 1 Sporthal Oostervant 32 - 60
22-09-2018 14:00 River Trotters VSE 3 Hurricanes VSE 2 De Wielewaal 44 - 38
23-09-2018 14:30 Punch VSE 2 LUSV Basketbal VSE 3 Sportcentr.TU Delft 45 - 36
29-09-2018 13:15 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 B.O.B. VSE 1 Sporthal Lunetten 47 - 52
29-09-2018 14:00 Divine VSE 1 D.B.V. Rowic VSE 2 Sporthal Oostervant 45 - 52
29-09-2018 17:45 Klipperstars VSE 1 Punch VSE 2 Klipper De 63 - 46
29-09-2018 13:30 BV Voorne VSE 1 CBV Binnenland VSE 3 Dukdalf 74 - 39
29-09-2018 17:00 LUSV Basketbal VSE 3 DAS VSE 4 U.S.C. 33 - 37
06-10-2018 19:15 B.O.B. VSE 1 Hurricanes VSE 2 Sporthal Carla de Liefde 43 - 39
06-10-2018 16:00 CBV Binnenland VSE 3 LUSV Basketbal VSE 3 De Driesprong 25 - 34
06-10-2018 16:30 DAS VSE 4 Klipperstars VSE 1 Sporthal SC Delfland 29 - 49
06-10-2018 12:30 Punch VSE 2 Divine VSE 1 Sportcentr.TU Delft 12 - 89
06-10-2018 17:00 River Trotters VSE 3 BV Voorne VSE 1 De Wielewaal 33 - 60
13-10-2018 14:30 Punch VSE 2 D.B.V. Rowic VSE 2 Sportcentr.TU Delft 36 - 78
13-10-2018 17:15 Klipperstars VSE 1 CBV Binnenland VSE 3 Klipper De 55 - 31
13-10-2018 18:00 Hurricanes VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Den Oert 40 - 49
13-10-2018 13:00 Divine VSE 1 DAS VSE 4 Sporthal Oostervant 39 - 41
13-10-2018 18:00 LUSV Basketbal VSE 3 River Trotters VSE 3 U.S.C. 33 - 46
20-10-2018 18:30 D.B.V. Rowic VSE 2 Hurricanes VSE 2 Sportboulevard 61 - 63
20-10-2018 12:30 DAS VSE 4 Punch VSE 2 Sporthal SC Delfland 43 - 35
20-10-2018 14:30 B.O.B. VSE 1 BV Voorne VSE 1 Sporthal Carla de Liefde 22 - 43
20-10-2018 13:15 CBV Binnenland VSE 3 Divine VSE 1 De Driesprong 40 - 41
26-10-2018 21:00 LUSV Basketbal VSE 3 B.O.B. VSE 1 U.S.C. 25 - 53
27-10-2018 14:30 DAS VSE 4 D.B.V. Rowic VSE 2 Sporthal SC Delfland 52 - 40
27-10-2018 12:30 Punch VSE 2 CBV Binnenland VSE 3 Sportcentr.TU Delft 36 - 50
27-10-2018 12:00 Divine VSE 1 River Trotters VSE 3 Sporthal Oostervant 53 - 44
03-11-2018 18:30 D.B.V. Rowic VSE 2 S.B.U. VSE 4 Sportboulevard 32 - 21
03-11-2018 16:00 Hurricanes VSE 2 BV Voorne VSE 1 Den Oert 33 - 43
03-11-2018 17:30 B.O.B. VSE 1 Klipperstars VSE 1 Sporthal Carla de Liefde 54 - 48
03-11-2018 17:35 CBV Binnenland VSE 3 DAS VSE 4 De Driesprong 37 - 48
03-11-2018 15:00 River Trotters VSE 3 Punch VSE 2 De Wielewaal 52 - 28
04-11-2018 12:15 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 LUSV Basketbal VSE 3 Sporthal Lunetten 57 - 34
10-11-2018 12:00 Divine VSE 1 B.O.B. VSE 1 Sporthal Oostervant 39 - 41
10-11-2018 13:30 BV Voorne VSE 1 S.B.U. VSE 4 Dukdalf 55 - 29
10-11-2018 13:30 CBV Binnenland VSE 3 D.B.V. Rowic VSE 2 De Driesprong 31 - 81
10-11-2018 12:30 DAS VSE 4 River Trotters VSE 3 Sporthal SC Delfland 44 - 43
24-11-2018 19:15 B.O.B. VSE 1 Punch VSE 2 Sporthal Carla de Liefde 48 - 19
24-11-2018 18:30 D.B.V. Rowic VSE 2 BV Voorne VSE 1 Sportboulevard 28 - 33
24-11-2018 17:15 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Divine VSE 1 Sporthal Lunetten 56 - 48
24-11-2018 14:30 River Trotters VSE 3 CBV Binnenland VSE 3 De Wielewaal 73 - 37
25-11-2018 17:00 S.B.U. VSE 4 LUSV Basketbal VSE 3 Sportcentrum Olympos 28 - 40
30-11-2018 21:00 River Trotters VSE 3 D.B.V. Rowic VSE 2 De Wielewaal 46 - 36
01-12-2018 13:00 Divine VSE 1 Hurricanes VSE 2 Sporthal Oostervant 58 - 47
01-12-2018 18:30 DAS VSE 4 B.O.B. VSE 1 Sporthal SC Delfland 7 - 8
01-12-2018 17:15 Klipperstars VSE 1 S.B.U. VSE 4 Klipper De 71 - 31
01-12-2018 15:00 LUSV Basketbal VSE 3 BV Voorne VSE 1 U.S.C. 23 - 58
01-12-2018 12:30 Punch VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportcentr.TU Delft 53 - 73
01-12-2018 18:30 DAS VSE 4 B.O.B. VSE 1 Sporthal SC Delfland 20 - 0
08-12-2018 18:30 D.B.V. Rowic VSE 2 LUSV Basketbal VSE 3 Sportboulevard 49 - 28
08-12-2018 11:30 BV Voorne VSE 1 Klipperstars VSE 1 Dukdalf 49 - 34
09-12-2018 11:00 S.B.U. VSE 4 Divine VSE 1 Sportcentrum Olympos 27 - 36
09-12-2018 18:00 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 DAS VSE 4 Sporthal Lunetten 58 - 63
15-12-2018 20:30 DAS VSE 4 Hurricanes VSE 2 Sporthal SC Delfland 50 - 52
15-12-2018 20:30 D.B.V. Rowic VSE 2 B.O.B. VSE 1 Sportboulevard 47 - 44
15-12-2018 13:00 Divine VSE 1 BV Voorne VSE 1 Sporthal Oostervant 24 - 51
15-12-2018 16:00 LUSV Basketbal VSE 3 Klipperstars VSE 1 U.S.C. 28 - 48
15-12-2018 14:00 CBV Binnenland VSE 3 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 De Driesprong 39 - 52
05-01-2019 14:00 CBV Binnenland VSE 3 Hurricanes VSE 2 De Driesprong 65 - 53
05-01-2019 12:30 DAS VSE 4 S.B.U. VSE 4 Sporthal SC Delfland 50 - 17
05-01-2019 12:15 River Trotters VSE 3 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 De Wielewaal 40 - 19
11-01-2019 18:30 S.B.U. VSE 4 CBV Binnenland VSE 3 Sportcentrum Olympos 33 - 41
12-01-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 D.B.V. Rowic VSE 2 Sporthal Carla de Liefde 31 - 39
12-01-2019 17:30 LUSV Basketbal VSE 3 Punch VSE 2 U.S.C. 66 - 30
12-01-2019 16:15 Klipperstars VSE 1 Divine VSE 1 Klipper De 71 - 40
12-01-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 DAS VSE 4 Dukdalf 53 - 41
19-01-2019 11:45 CBV Binnenland VSE 3 BV Voorne VSE 1 De Driesprong 23 - 65
19-01-2019 14:30 DAS VSE 4 LUSV Basketbal VSE 3 Sporthal SC Delfland 61 - 36
19-01-2019 16:30 D.B.V. Rowic VSE 2 Divine VSE 1 Sportboulevard 70 - 54
19-01-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sporthal Carla de Liefde 49 - 46
19-01-2019 11:15 River Trotters VSE 3 S.B.U. VSE 4 De Wielewaal 38 - 29
20-01-2019 12:00 Hurricanes VSE 2 Punch VSE 2 Den Oert 55 - 27
26-01-2019 10:30 Hurricanes VSE 2 B.O.B. VSE 1 Den Oert 55 - 44
26-01-2019 13:00 Divine VSE 1 Punch VSE 2 Sporthal Oostervant 37 - 42
26-01-2019 15:00 LUSV Basketbal VSE 3 CBV Binnenland VSE 3 U.S.C. 62 - 37
26-01-2019 17:15 Klipperstars VSE 1 DAS VSE 4 Klipper De 55 - 44
26-01-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 River Trotters VSE 3 Dukdalf 51 - 32
26-01-2019 19:15 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 D.B.V. Rowic VSE 2 Sporthal Lunetten 20 - 0
02-02-2019 19:30 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Hurricanes VSE 2 Sporthal Lunetten 57 - 58
02-02-2019 17:30 B.O.B. VSE 1 S.B.U. VSE 4 Sporthal Carla de Liefde 42 - 27
02-02-2019 18:30 D.B.V. Rowic VSE 2 Punch VSE 2 Sportboulevard 82 - 47
02-02-2019 12:00 CBV Binnenland VSE 3 Klipperstars VSE 1 De Driesprong 32 - 74
02-02-2019 12:30 DAS VSE 4 Divine VSE 1 Sporthal SC Delfland 50 - 48
02-02-2019 13:00 River Trotters VSE 3 LUSV Basketbal VSE 3 De Wielewaal 36 - 33
09-02-2019 16:00 BV Voorne VSE 1 B.O.B. VSE 1 Dukdalf 54 - 20
09-02-2019 14:00 Divine VSE 1 CBV Binnenland VSE 3 Sporthal Oostervant 53 - 49
09-02-2019 12:30 Punch VSE 2 DAS VSE 4 Sportcentr.TU Delft 38 - 54
09-02-2019 17:15 Klipperstars VSE 1 River Trotters VSE 3 Klipper De 64 - 54
10-02-2019 16:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 S.B.U. VSE 4 Sporthal Lunetten 51 - 38
10-02-2019 14:00 Hurricanes VSE 2 D.B.V. Rowic VSE 2 Den Oert 47 - 44
16-02-2019 16:00 Hurricanes VSE 2 S.B.U. VSE 4 Den Oert 52 - 36
16-02-2019 15:30 CBV Binnenland VSE 3 Punch VSE 2 De Driesprong 45 - 44
16-02-2019 15:30 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 BV Voorne VSE 1 Sporthal Lunetten 47 - 43
16-02-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 LUSV Basketbal VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 40 - 19
16-02-2019 16:30 D.B.V. Rowic VSE 2 DAS VSE 4 Sportboulevard 0 - 20
16-02-2019 13:00 River Trotters VSE 3 Divine VSE 1 De Wielewaal 48 - 43
23-02-2019 15:30 Klipperstars VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Klipper De 75 - 51
24-02-2019 15:00 S.B.U. VSE 4 Hurricanes VSE 2 Sportcentrum Olympos 54 - 69
24-02-2019 20:00 Punch VSE 2 BV Voorne VSE 1 Sportcentr.TU Delft 17 - 70
02-03-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 CBV Binnenland VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 62 - 25
02-03-2019 16:30 D.B.V. Rowic VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportboulevard 57 - 40
02-03-2019 16:00 River Trotters VSE 3 Klipperstars VSE 1 De Wielewaal 56 - 73
03-03-2019 13:30 LUSV Basketbal VSE 3 Hurricanes VSE 2 U.S.C. 43 - 59
03-03-2019 13:00 S.B.U. VSE 4 BV Voorne VSE 1 Sportcentrum Olympos 33 - 53
08-03-2019 20:30 S.B.U. VSE 4 D.B.V. Rowic VSE 2 Sportcentrum Olympos 18 - 51
09-03-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 Hurricanes VSE 2 Dukdalf 63 - 28
09-03-2019 17:30 Klipperstars VSE 1 B.O.B. VSE 1 Klipper De 59 - 45
09-03-2019 17:30 LUSV Basketbal VSE 3 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 U.S.C. 32 - 44
09-03-2019 12:30 Punch VSE 2 River Trotters VSE 3 Sportcentr.TU Delft 38 - 36
16-03-2019 16:30 Punch VSE 2 S.B.U. VSE 4 Sportcentr.TU Delft 35 - 48
16-03-2019 16:00 Hurricanes VSE 2 LUSV Basketbal VSE 3 Den Oert 58 - 38
16-03-2019 15:15 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Klipperstars VSE 1 Sporthal Lunetten 51 - 53
16-03-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 Divine VSE 1 Sporthal Carla de Liefde 51 - 34
16-03-2019 11:15 River Trotters VSE 3 DAS VSE 4 De Wielewaal 29 - 43
23-03-2019 15:30 Klipperstars VSE 1 Hurricanes VSE 2 Klipper De 73 - 35
23-03-2019 14:30 Punch VSE 2 B.O.B. VSE 1 Sportcentr.TU Delft 40 - 49
23-03-2019 11:00 Divine VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sporthal Oostervant 44 - 49
23-03-2019 14:15 CBV Binnenland VSE 3 River Trotters VSE 3 De Driesprong 32 - 54
23-03-2019 15:00 LUSV Basketbal VSE 3 S.B.U. VSE 4 U.S.C. 20 - 0
24-03-2019 18:30 BV Voorne VSE 1 D.B.V. Rowic VSE 2 Dukdalf 70 - 39
30-03-2019 12:30 BV Voorne VSE 1 LUSV Basketbal VSE 3 Dukdalf 59 - 27
30-03-2019 17:00 Hurricanes VSE 2 Divine VSE 1 Den Oert 49 - 51
30-03-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 DAS VSE 4 Sporthal Carla de Liefde 52 - 27
30-03-2019 18:30 D.B.V. Rowic VSE 2 River Trotters VSE 3 Sportboulevard 56 - 30
31-03-2019 18:00 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Punch VSE 2 Sporthal Lunetten 99 - 20
06-04-2019 12:30 Punch VSE 2 Hurricanes VSE 2 Sportcentr.TU Delft 33 - 41
06-04-2019 13:45 CBV Binnenland VSE 3 B.O.B. VSE 1 De Driesprong 39 - 72
06-04-2019 11:00 Divine VSE 1 S.B.U. VSE 4 Sporthal Oostervant 38 - 43
06-04-2019 17:30 LUSV Basketbal VSE 3 D.B.V. Rowic VSE 2 U.S.C. 41 - 66
06-04-2019 15:30 Klipperstars VSE 1 BV Voorne VSE 1 Klipper De 44 - 40
06-04-2019 12:30 DAS VSE 4 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sporthal SC Delfland 38 - 57
10-04-2019 20:00 Hurricanes VSE 2 River Trotters VSE 3 Den Oert 37 - 29
13-04-2019 17:45 Klipperstars VSE 1 LUSV Basketbal VSE 3 Klipper De 40 - 29
13-04-2019 12:30 BV Voorne VSE 1 Divine VSE 1 Dukdalf 57 - 33
13-04-2019 13:30 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 CBV Binnenland VSE 3 Sporthal Lunetten 69 - 28
13-04-2019 19:15 B.O.B. VSE 1 River Trotters VSE 3 Sporthal Carla de Liefde 20 - 0
14-04-2019 11:00 S.B.U. VSE 4 Punch VSE 2 Sportcentrum Olympos 30 - 41
14-04-2019 16:00 Hurricanes VSE 2 DAS VSE 4 Den Oert 48 - 49
20-04-2019 11:00 S.B.U. VSE 4 River Trotters VSE 3 Sportcentrum Olympos 29 - 33
20-04-2019 14:30 BV Voorne VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Dukdalf 20 - 0
28-04-2019 11:00 S.B.U. VSE 4 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportcentrum Olympos 53 - 68
03-05-2019 20:30 S.B.U. VSE 4 Klipperstars VSE 1 Sportcentrum Olympos 38 - 46
04-05-2019 13:00 S.B.U. VSE 4 B.O.B. VSE 1 Sportcentrum Olympos 44 - 56
04-05-2019 13:00 Divine VSE 1 LUSV Basketbal VSE 3 Sporthal Oostervant 42 - 33
04-05-2019 15:00 DAS VSE 4 CBV Binnenland VSE 3 Sporthal SC Delfland 90 - 31
10-05-2019 21:00 River Trotters VSE 3 B.O.B. VSE 1 De Wielewaal 51 - 35
11-05-2019 14:00 Hurricanes VSE 2 CBV Binnenland VSE 3 Den Oert 63 - 40
11-05-2019 14:00 D.B.V. Rowic VSE 2 Klipperstars VSE 1 Sporthal De Cuyl 57 - 51
18-05-2019 14:00 Punch VSE 2 Klipperstars VSE 1 Sporthal De Cuyl 42 - 62
25-05-2019 14:00 Hurricanes VSE 2 Klipperstars VSE 1 Den Oert 37 - 47
30-06-2019 16:30 D.B.V. Rowic VSE 2 CBV Binnenland VSE 3 Sportboulevard 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren