Schema en uitslagen voor 2560 - Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse A

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
14-09-2019 16:45 BV Leiderdorp VSE 1 MSV Basketbal VSE 1 De Bloemerd 44 - 50
14-09-2019 20:15 Utrecht Bull's VSE 2 Lokomotief VSE 3 Galgenwaard 38 - 41
14-09-2019 13:45 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Cleyn Duin 56 - 35
21-09-2019 14:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Utrecht Bull's VSE 2 Sporthal Lunetten 52 - 42
21-09-2019 13:00 River Trotters VSE 2 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 De Wielewaal 24 - 62
21-09-2019 20:45 Lokomotief VSE 3 BS Leiden VSE 2 Van Zweedenhal 79 - 48
27-09-2019 20:45 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Divine VSE 1 Cleyn Duin 33 - 36
28-09-2019 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 MSV Basketbal VSE 1 Sportcampus Zuiderpark 30 - 67
29-09-2019 17:00 BS Leiden VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportzaal Houtkwartier 47 - 48
05-10-2019 10:30 Divine VSE 1 Utrecht Bull's VSE 2 Sporthal Oostervant 53 - 50
05-10-2019 15:00 River Trotters VSE 2 BS Leiden VSE 2 De Wielewaal 38 - 39
05-10-2019 16:45 BV Leiderdorp VSE 1 Lokomotief VSE 3 De Bloemerd 36 - 57
06-10-2019 12:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 LUSV Basketbal VSE 2 Sporthal Lunetten 67 - 46
12-10-2019 13:45 Lokomotief VSE 3 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Van Zweedenhal 51 - 42
12-10-2019 17:30 LUSV Basketbal VSE 2 River Trotters VSE 2 U.S.C. 52 - 37
12-10-2019 18:00 MSV Basketbal VSE 1 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Sportpark Duinwetering 41 - 34
12-10-2019 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 BV Leiderdorp VSE 1 Sportcampus Zuiderpark 40 - 48
13-10-2019 19:00 BS Leiden VSE 2 Divine VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 71 - 58
19-10-2019 12:00 Divine VSE 1 Den Haag Seagulls VSE 1 Sporthal Oostervant 64 - 43
19-10-2019 16:00 LUSV Basketbal VSE 2 MSV Basketbal VSE 1 U.S.C. 33 - 60
19-10-2019 20:15 Utrecht Bull's VSE 2 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Galgenwaard 49 - 39
26-10-2019 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 River Trotters VSE 2 Sportcampus Zuiderpark 27 - 64
02-11-2019 13:00 Divine VSE 1 LUSV Basketbal VSE 2 Sporthal Oostervant 42 - 37
02-11-2019 18:00 MSV Basketbal VSE 1 BS Leiden VSE 2 Sportpark Duinwetering 56 - 39
02-11-2019 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Houtrust 27 - 59
02-11-2019 16:45 BV Leiderdorp VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 De Bloemerd 47 - 52
08-11-2019 20:45 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 BV Leiderdorp VSE 1 Cleyn Duin 45 - 50
08-11-2019 21:00 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 River Trotters VSE 2 Sporthal Lunetten 67 - 31
10-11-2019 18:15 Utrecht Bull's VSE 2 Den Haag Seagulls VSE 1 Galgenwaard 60 - 48
16-11-2019 15:00 Divine VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sporthal Oostervant 56 - 40
16-11-2019 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 BS Leiden VSE 2 Houtrust 30 - 80
16-11-2019 16:45 BV Leiderdorp VSE 1 River Trotters VSE 2 De Bloemerd 55 - 48
16-11-2019 15:45 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Utrecht Bull's VSE 2 Cleyn Duin 57 - 53
16-11-2019 19:00 MSV Basketbal VSE 1 Lokomotief VSE 3 Sportpark Duinwetering 52 - 47
23-11-2019 14:00 River Trotters VSE 2 Divine VSE 1 De Wielewaal 36 - 43
23-11-2019 16:30 BS Leiden VSE 2 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Sportzaal Houtkwartier 67 - 54
23-11-2019 17:30 LUSV Basketbal VSE 2 Den Haag Seagulls VSE 1 U.S.C. 67 - 39
23-11-2019 14:15 Utrecht Bull's VSE 2 BV Leiderdorp VSE 1 Galgenwaard 69 - 37
24-11-2019 13:00 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 MSV Basketbal VSE 1 Sporthal Lunetten 42 - 68
01-12-2019 17:00 Lokomotief VSE 3 Divine VSE 1 Van Zweedenhal 53 - 39
01-12-2019 15:00 BS Leiden VSE 2 LUSV Basketbal VSE 2 Sportzaal Houtkwartier 68 - 41
07-12-2019 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 Lokomotief VSE 3 Houtrust 0 - 0
07-12-2019 16:00 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 LUSV Basketbal VSE 2 Cleyn Duin 0 - 0
07-12-2019 20:15 Utrecht Bull's VSE 2 BS Leiden VSE 2 Galgenwaard 0 - 0
08-12-2019 15:30 BV Leiderdorp VSE 1 Divine VSE 1 De Bloemerd 0 - 0
14-12-2019 11:00 Divine VSE 1 MSV Basketbal VSE 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
14-12-2019 18:00 LUSV Basketbal VSE 2 Utrecht Bull's VSE 2 U.S.C. 0 - 0
14-12-2019 20:45 Lokomotief VSE 3 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Van Zweedenhal 0 - 0
15-12-2019 19:00 BS Leiden VSE 2 BV Leiderdorp VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
15-12-2019 16:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Den Haag Seagulls VSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
04-01-2020 15:00 LUSV Basketbal VSE 2 BV Leiderdorp VSE 1 U.S.C. 0 - 0
10-01-2020 21:00 River Trotters VSE 2 Den Haag Seagulls VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
11-01-2020 13:45 Lokomotief VSE 3 Utrecht Bull's VSE 2 Van Zweedenhal 0 - 0
11-01-2020 20:00 MSV Basketbal VSE 1 BV Leiderdorp VSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
11-01-2020 17:30 LUSV Basketbal VSE 2 BS Leiden VSE 2 U.S.C. 0 - 0
11-01-2020 15:00 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Sporthal Lunetten 0 - 0
18-01-2020 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 Divine VSE 1 Sportcampus Zuiderpark 0 - 0
18-01-2020 08:30 BV Leiderdorp VSE 1 LUSV Basketbal VSE 2 De Bloemerd 0 - 0
18-01-2020 15:00 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 River Trotters VSE 2 Cleyn Duin 0 - 0
19-01-2020 16:15 Utrecht Bull's VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Galgenwaard 0 - 0
19-01-2020 15:00 BS Leiden VSE 2 Lokomotief VSE 3 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
24-01-2020 21:00 River Trotters VSE 2 Utrecht Bull's VSE 2 De Wielewaal 0 - 0
25-01-2020 08:30 Divine VSE 1 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Sporthal Oostervant 0 - 0
25-01-2020 20:00 MSV Basketbal VSE 1 Den Haag Seagulls VSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
25-01-2020 12:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 BS Leiden VSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
26-01-2020 19:00 Lokomotief VSE 3 LUSV Basketbal VSE 2 Van Zweedenhal 0 - 0
31-01-2020 20:45 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 MSV Basketbal VSE 1 Cleyn Duin 0 - 0
01-02-2020 18:15 Utrecht Bull's VSE 2 Divine VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
01-02-2020 12:30 BS Leiden VSE 2 River Trotters VSE 2 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
01-02-2020 17:30 LUSV Basketbal VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 U.S.C. 0 - 0
01-02-2020 15:45 Lokomotief VSE 3 BV Leiderdorp VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
08-02-2020 08:30 Divine VSE 1 BS Leiden VSE 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
08-02-2020 08:30 BV Leiderdorp VSE 1 Den Haag Seagulls VSE 1 De Bloemerd 0 - 0
08-02-2020 20:00 MSV Basketbal VSE 1 Utrecht Bull's VSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
08-02-2020 14:00 River Trotters VSE 2 LUSV Basketbal VSE 2 De Wielewaal 0 - 0
09-02-2020 14:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Lokomotief VSE 3 Sporthal Lunetten 0 - 0
14-02-2020 20:45 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Den Haag Seagulls VSE 1 Cleyn Duin 0 - 0
15-02-2020 17:30 LUSV Basketbal VSE 2 Divine VSE 1 U.S.C. 0 - 0
15-02-2020 16:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 BV Leiderdorp VSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
15-02-2020 19:15 Lokomotief VSE 3 River Trotters VSE 2 Van Zweedenhal 0 - 0
16-02-2020 17:00 BS Leiden VSE 2 MSV Basketbal VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
29-02-2020 18:15 Utrecht Bull's VSE 2 River Trotters VSE 2 Galgenwaard 0 - 0
06-03-2020 21:00 River Trotters VSE 2 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 De Wielewaal 0 - 0
07-03-2020 08:30 Divine VSE 1 Lokomotief VSE 3 Sporthal Oostervant 0 - 0
07-03-2020 08:30 BV Leiderdorp VSE 1 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 De Bloemerd 0 - 0
07-03-2020 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 Utrecht Bull's VSE 2 Sportcampus Zuiderpark 0 - 0
07-03-2020 18:00 MSV Basketbal VSE 1 LUSV Basketbal VSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
13-03-2020 20:00 Lokomotief VSE 3 MSV Basketbal VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
14-03-2020 15:00 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Divine VSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
14-03-2020 14:00 River Trotters VSE 2 BV Leiderdorp VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
15-03-2020 17:00 BS Leiden VSE 2 Den Haag Seagulls VSE 1 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
21-03-2020 08:30 Divine VSE 1 River Trotters VSE 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
21-03-2020 08:30 BV Leiderdorp VSE 1 Utrecht Bull's VSE 2 De Bloemerd 0 - 0
21-03-2020 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 LUSV Basketbal VSE 2 Sportcampus Zuiderpark 0 - 0
21-03-2020 18:00 MSV Basketbal VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportpark Duinwetering 0 - 0
21-03-2020 15:00 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 BS Leiden VSE 2 Cleyn Duin 0 - 0
28-03-2020 08:30 Divine VSE 1 BV Leiderdorp VSE 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
28-03-2020 18:00 River Trotters VSE 2 MSV Basketbal VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
28-03-2020 17:45 Lokomotief VSE 3 Den Haag Seagulls VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
28-03-2020 15:00 LUSV Basketbal VSE 2 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 U.S.C. 0 - 0
29-03-2020 17:00 BS Leiden VSE 2 Utrecht Bull's VSE 2 Sportzaal Houtkwartier 0 - 0
04-04-2020 18:00 MSV Basketbal VSE 1 Divine VSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
04-04-2020 16:00 Sportiff Company Grasshoppers VSE 3 Lokomotief VSE 3 Cleyn Duin 0 - 0
04-04-2020 19:15 Den Haag Seagulls VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 4 Sportcampus Zuiderpark 0 - 0
04-04-2020 08:30 BV Leiderdorp VSE 1 BS Leiden VSE 2 De Bloemerd 0 - 0
05-04-2020 16:15 Utrecht Bull's VSE 2 LUSV Basketbal VSE 2 Galgenwaard 0 - 0
18-04-2020 15:00 LUSV Basketbal VSE 2 Lokomotief VSE 3 U.S.C. 0 - 0
19-04-2020 19:15 Utrecht Bull's VSE 2 MSV Basketbal VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
25-04-2020 00:00 River Trotters VSE 2 Lokomotief VSE 3 De Wielewaal 0 - 0
02-05-2020 20:00 MSV Basketbal VSE 1 River Trotters VSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.