Schema en uitslagen voor 2584 - Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse A

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
14-09-2019 10:15 Red Stars VSE 1 Cady '73 VSE 1 Beukendal 0 - 0
14-09-2019 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Lokomotief VSE 2 Develhal 0 - 0
14-09-2019 17:00 DAS VSE 2 Jump IJsselstein VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
14-09-2019 21:00 River Trotters VSE 1 Punch VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
14-09-2019 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 New Stars VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
14-09-2019 17:15 Hurricanes VSE 1 Zoebas VSE 1 Den Oert 0 - 0
21-09-2019 16:00 Cady '73 VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
21-09-2019 08:30 Punch VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
21-09-2019 19:15 Zoebas VSE 1 DAS VSE 2 Noordhove 0 - 0
21-09-2019 15:15 Lokomotief VSE 2 River Trotters VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
21-09-2019 17:00 Jump IJsselstein VSE 1 Red Stars VSE 1 Het Heem 0 - 0
22-09-2019 14:15 New Stars VSE 1 Hurricanes VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
28-09-2019 16:30 DAS VSE 2 New Stars VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
28-09-2019 10:15 Red Stars VSE 1 Zoebas VSE 1 Beukendal 0 - 0
28-09-2019 08:00 River Trotters VSE 1 Cady '73 VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
28-09-2019 10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Develhal 0 - 0
28-09-2019 08:30 Punch VSE 1 Lokomotief VSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
29-09-2019 16:15 Hurricanes VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Den Oert 0 - 0
05-10-2019 17:35 Zoebas VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Noordhove 0 - 0
05-10-2019 17:00 Jump IJsselstein VSE 1 River Trotters VSE 1 Het Heem 0 - 0
05-10-2019 16:00 Cady '73 VSE 1 Punch VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
05-10-2019 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 Lokomotief VSE 2 Galgenwaard 0 - 0
05-10-2019 18:00 Hurricanes VSE 1 DAS VSE 2 Den Oert 0 - 0
06-10-2019 12:45 New Stars VSE 1 Red Stars VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
12-10-2019 20:30 River Trotters VSE 1 Zoebas VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
12-10-2019 08:30 Punch VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
12-10-2019 10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 New Stars VSE 1 Develhal 0 - 0
12-10-2019 08:30 Red Stars VSE 1 Hurricanes VSE 1 Beukendal 0 - 0
12-10-2019 17:00 DAS VSE 2 Utrecht Bull's VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
13-10-2019 17:00 Lokomotief VSE 2 Cady '73 VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
02-11-2019 17:00 Jump IJsselstein VSE 1 Lokomotief VSE 2 Het Heem 0 - 0
02-11-2019 17:15 Hurricanes VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Den Oert 0 - 0
02-11-2019 17:45 New Stars VSE 1 River Trotters VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
02-11-2019 16:15 Utrecht Bull's VSE 1 Cady '73 VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
02-11-2019 14:30 DAS VSE 2 Red Stars VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
03-11-2019 15:00 Zoebas VSE 1 Punch VSE 1 Noordhove 0 - 0
09-11-2019 08:30 Red Stars VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Beukendal 0 - 0
09-11-2019 10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 DAS VSE 2 Develhal 0 - 0
09-11-2019 16:00 Cady '73 VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
09-11-2019 20:30 River Trotters VSE 1 Hurricanes VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
09-11-2019 19:30 Lokomotief VSE 2 Zoebas VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
09-11-2019 08:30 Punch VSE 1 New Stars VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
16-11-2019 12:00 Red Stars VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Beukendal 0 - 0
16-11-2019 17:15 Hurricanes VSE 1 Punch VSE 1 Den Oert 0 - 0
16-11-2019 17:45 New Stars VSE 1 Lokomotief VSE 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
16-11-2019 17:30 Zoebas VSE 1 Cady '73 VSE 1 Noordhove 0 - 0
16-11-2019 14:30 DAS VSE 2 River Trotters VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
16-11-2019 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
23-11-2019 16:00 Jump IJsselstein VSE 1 Zoebas VSE 1 Het Heem 0 - 0
23-11-2019 20:30 River Trotters VSE 1 Red Stars VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
23-11-2019 16:00 Cady '73 VSE 1 New Stars VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
23-11-2019 08:30 Punch VSE 1 DAS VSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
23-11-2019 10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Develhal 0 - 0
24-11-2019 16:30 Lokomotief VSE 2 Hurricanes VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
07-12-2019 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 Zoebas VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
07-12-2019 12:00 Red Stars VSE 1 Punch VSE 1 Beukendal 0 - 0
07-12-2019 17:15 New Stars VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
07-12-2019 17:15 Hurricanes VSE 1 Cady '73 VSE 1 Den Oert 0 - 0
07-12-2019 10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 River Trotters VSE 1 Develhal 0 - 0
08-12-2019 19:00 DAS VSE 2 Lokomotief VSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
14-12-2019 20:00 Cady '73 VSE 1 DAS VSE 2 Sporthal De Lijster 0 - 0
14-12-2019 19:45 Zoebas VSE 1 New Stars VSE 1 Noordhove 0 - 0
14-12-2019 19:00 Lokomotief VSE 2 Red Stars VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
14-12-2019 20:00 River Trotters VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
14-12-2019 08:30 Punch VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
14-12-2019 19:00 Jump IJsselstein VSE 1 Hurricanes VSE 1 Het Heem 0 - 0
11-01-2020 16:00 Cady '73 VSE 1 Red Stars VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
11-01-2020 12:30 Zoebas VSE 1 Hurricanes VSE 1 Noordhove 0 - 0
11-01-2020 21:00 Lokomotief VSE 2 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
11-01-2020 08:30 Punch VSE 1 River Trotters VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
11-01-2020 19:00 Jump IJsselstein VSE 1 DAS VSE 2 Het Heem 0 - 0
12-01-2020 16:45 New Stars VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
18-01-2020 08:30 Red Stars VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Beukendal 0 - 0
18-01-2020 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Cady '73 VSE 1 Develhal 0 - 0
18-01-2020 19:00 River Trotters VSE 1 Lokomotief VSE 2 De Wielewaal 0 - 0
18-01-2020 18:00 Hurricanes VSE 1 New Stars VSE 1 Den Oert 0 - 0
18-01-2020 17:00 DAS VSE 2 Zoebas VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
19-01-2020 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 Punch VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
24-01-2020 20:00 Lokomotief VSE 2 Punch VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
25-01-2020 19:00 Jump IJsselstein VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Het Heem 0 - 0
25-01-2020 16:00 Cady '73 VSE 1 River Trotters VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
25-01-2020 21:00 Zoebas VSE 1 Red Stars VSE 1 Noordhove 0 - 0
25-01-2020 19:00 New Stars VSE 1 DAS VSE 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
25-01-2020 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 Hurricanes VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
01-02-2020 15:00 DAS VSE 2 Hurricanes VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
01-02-2020 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Zoebas VSE 1 Develhal 0 - 0
01-02-2020 13:00 River Trotters VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
01-02-2020 08:30 Punch VSE 1 Cady '73 VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
01-02-2020 08:30 Red Stars VSE 1 New Stars VSE 1 Beukendal 0 - 0
02-02-2020 16:45 Lokomotief VSE 2 Utrecht Bull's VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
08-02-2020 10:30 Jump IJsselstein VSE 1 Punch VSE 1 Het Heem 0 - 0
08-02-2020 21:00 Zoebas VSE 1 River Trotters VSE 1 Noordhove 0 - 0
08-02-2020 16:00 Cady '73 VSE 1 Lokomotief VSE 2 Sporthal De Lijster 0 - 0
08-02-2020 20:15 Utrecht Bull's VSE 1 DAS VSE 2 Galgenwaard 0 - 0
08-02-2020 18:00 Hurricanes VSE 1 Red Stars VSE 1 Den Oert 0 - 0
09-02-2020 15:00 New Stars VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
15-02-2020 20:00 River Trotters VSE 1 New Stars VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
15-02-2020 08:30 Red Stars VSE 1 DAS VSE 2 Beukendal 0 - 0
15-02-2020 08:30 Punch VSE 1 Zoebas VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
15-02-2020 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Hurricanes VSE 1 Develhal 0 - 0
15-02-2020 15:45 Lokomotief VSE 2 Jump IJsselstein VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
15-02-2020 16:00 Cady '73 VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
07-03-2020 14:00 Jump IJsselstein VSE 1 Cady '73 VSE 1 Het Heem 0 - 0
07-03-2020 18:00 Hurricanes VSE 1 River Trotters VSE 1 Den Oert 0 - 0
07-03-2020 14:30 DAS VSE 2 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-03-2020 21:00 Zoebas VSE 1 Lokomotief VSE 2 Noordhove 0 - 0
08-03-2020 18:15 Utrecht Bull's VSE 1 Red Stars VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
08-03-2020 16:00 New Stars VSE 1 Punch VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
14-03-2020 16:00 Jump IJsselstein VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Het Heem 0 - 0
14-03-2020 16:00 Cady '73 VSE 1 Zoebas VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
14-03-2020 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Red Stars VSE 1 Develhal 0 - 0
14-03-2020 17:30 Lokomotief VSE 2 New Stars VSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
14-03-2020 08:30 Punch VSE 1 Hurricanes VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
14-03-2020 20:00 River Trotters VSE 1 DAS VSE 2 De Wielewaal 0 - 0
21-03-2020 20:15 Utrecht Bull's VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
21-03-2020 08:30 Red Stars VSE 1 River Trotters VSE 1 Beukendal 0 - 0
21-03-2020 17:00 New Stars VSE 1 Cady '73 VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
21-03-2020 18:00 Hurricanes VSE 1 Lokomotief VSE 2 Den Oert 0 - 0
21-03-2020 21:00 Zoebas VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Noordhove 0 - 0
21-03-2020 12:30 DAS VSE 2 Punch VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
27-03-2020 20:00 Lokomotief VSE 2 DAS VSE 2 Van Zweedenhal 0 - 0
28-03-2020 16:00 Cady '73 VSE 1 Hurricanes VSE 1 Sporthal De Lijster 0 - 0
28-03-2020 18:00 River Trotters VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 De Wielewaal 0 - 0
28-03-2020 21:00 Zoebas VSE 1 Utrecht Bull's VSE 1 Noordhove 0 - 0
28-03-2020 08:30 Punch VSE 1 Red Stars VSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
28-03-2020 16:00 Jump IJsselstein VSE 1 New Stars VSE 1 Het Heem 0 - 0
04-04-2020 18:00 Hurricanes VSE 1 Jump IJsselstein VSE 1 Den Oert 0 - 0
04-04-2020 21:00 DAS VSE 2 Cady '73 VSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
04-04-2020 21:00 New Stars VSE 1 Zoebas VSE 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
04-04-2020 08:30 Red Stars VSE 1 Lokomotief VSE 2 Beukendal 0 - 0
04-04-2020 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Punch VSE 1 Develhal 0 - 0
04-04-2020 20:15 Utrecht Bull's VSE 1 River Trotters VSE 1 Galgenwaard 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren