Schema en uitslagen voor 2617 - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B

Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
17:30 CBV Binnenland MSE 5 Klipperstars MSE 3 De Driesprong 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 5 Bouncers Basketball MSE 5 Woudestein 0 - 0
17:15 Hurricanes MSE 3 Flax Field Fighters MSE 1 Den Oert 0 - 0
10:15 Rotterdam-Zuid MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Enk 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 Punch MSE 7 Sporthal De Gooye 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 6 BV Squirrels MSE 2 Woudestein 0 - 0
15:30 River Trotters MSE 4 S.B.U. MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
12:30 Klipperstars MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 3 Klipper De 0 - 0
10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 EBV Baros MSE 6 Develhal 0 - 0
12:00 Punch MSE 7 River Trotters MSE 4 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
10:15 Flax Field Fighters MSE 1 Sparta Go MSE 1 Ridderhal 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 CBV Binnenland MSE 5 De Duikelaar 0 - 0
12:00 BV Squirrels MSE 2 Hurricanes MSE 3 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 EBV Baros MSE 5 Sportcentrum Olympos 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 BV Squirrels MSE 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
12:00 River Trotters MSE 4 Flax Field Fighters MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
10:15 Rotterdam-Zuid MSE 3 Bouncers Basketball MSE 5 De Enk 0 - 0
16:00 Klipperstars MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Klipper De 0 - 0
19:00 CBV Binnenland MSE 5 S.B.U. MSE 5 De Driesprong 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 5 Punch MSE 7 Woudestein 0 - 0
14:00 Hurricanes MSE 3 EBV Baros MSE 6 Den Oert 0 - 0
10:15 Bouncers Basketball MSE 5 Klipperstars MSE 3 De Duikelaar 0 - 0
16:30 BV Squirrels MSE 2 River Trotters MSE 4 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 Sparta Go MSE 1 Woudestein 0 - 0
12:00 Flax Field Fighters MSE 1 EBV Baros MSE 5 Ridderhal 0 - 0
10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Hurricanes MSE 3 Develhal 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 CBV Binnenland MSE 5 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
16:00 Klipperstars MSE 3 S.B.U. MSE 5 Klipper De 0 - 0
12:00 CBV Binnenland MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 De Driesprong 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 5 BV Squirrels MSE 2 Woudestein 0 - 0
10:15 Rotterdam-Zuid MSE 3 Punch MSE 7 De Enk 0 - 0
12:00 River Trotters MSE 4 EBV Baros MSE 6 De Wielewaal 0 - 0
13:45 Bouncers Basketball MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Duikelaar 0 - 0
10:15 Sparta Go MSE 1 Hurricanes MSE 3 Sporthal De Gooye 0 - 0
14:00 Hurricanes MSE 3 River Trotters MSE 4 Den Oert 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 Klipperstars MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 3 Ridderhal 0 - 0
16:30 BV Squirrels MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 Bouncers Basketball MSE 5 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sparta Go MSE 1 Develhal 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 EBV Baros MSE 5 Woudestein 0 - 0
17:00 Klipperstars MSE 3 Flax Field Fighters MSE 1 Klipper De 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 Punch MSE 7 De Duikelaar 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 EBV Baros MSE 6 De Driesprong 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 BV Squirrels MSE 2 De Enk 0 - 0
08:30 River Trotters MSE 4 Sparta Go MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 Hurricanes MSE 3 Woudestein 0 - 0
16:30 BV Squirrels MSE 2 Klipperstars MSE 3 Sporthal Oostmeer 0 - 0
12:00 Flax Field Fighters MSE 1 Bouncers Basketball MSE 5 Ridderhal 0 - 0
10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 River Trotters MSE 4 Develhal 0 - 0
17:15 Hurricanes MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 Den Oert 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 EBV Baros MSE 5 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 Rotterdam-Zuid MSE 3 Woudestein 0 - 0
12:00 Punch MSE 7 S.B.U. MSE 5 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
12:00 CBV Binnenland MSE 5 Sparta Go MSE 1 De Driesprong 0 - 0
12:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 Hurricanes MSE 3 De Enk 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 5 River Trotters MSE 4 Woudestein 0 - 0
08:00 Klipperstars MSE 3 EBV Baros MSE 6 Klipper De 0 - 0
12:00 Bouncers Basketball MSE 5 BV Squirrels MSE 2 De Duikelaar 0 - 0
17:15 Hurricanes MSE 3 Klipperstars MSE 3 Den Oert 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sporthal De Gooye 0 - 0
10:15 River Trotters MSE 4 CBV Binnenland MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 Bouncers Basketball MSE 5 Woudestein 0 - 0
10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 EBV Baros MSE 5 Develhal 0 - 0
16:30 BV Squirrels MSE 2 S.B.U. MSE 5 Sporthal Oostmeer 0 - 0
10:15 Flax Field Fighters MSE 1 Punch MSE 7 Ridderhal 0 - 0
12:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 River Trotters MSE 4 De Enk 0 - 0
12:00 CBV Binnenland MSE 5 EBV Baros MSE 5 De Driesprong 0 - 0
10:15 Bouncers Basketball MSE 5 Hurricanes MSE 3 De Duikelaar 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 BV Squirrels MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 EBV Baros MSE 6 Sportcentrum Olympos 0 - 0
14:15 Klipperstars MSE 3 Sparta Go MSE 1 Klipper De 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Ridderhal 0 - 0
18:15 BV Squirrels MSE 2 Flax Field Fighters MSE 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
17:15 Hurricanes MSE 3 S.B.U. MSE 5 Den Oert 0 - 0
10:15 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 Develhal 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 6 Punch MSE 7 Woudestein 0 - 0
12:00 River Trotters MSE 4 Klipperstars MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 Woudestein 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 Bouncers Basketball MSE 5 Sporthal De Gooye 0 - 0
18:15 BV Squirrels MSE 2 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 River Trotters MSE 4 De Duikelaar 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 Hurricanes MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
10:45 Klipperstars MSE 3 EBV Baros MSE 5 Klipper De 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 EBV Baros MSE 6 Ridderhal 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 Sparta Go MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
12:00 CBV Binnenland MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Driesprong 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 Sparta Go MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Rotterdam-Zuid MSE 3 Develhal 0 - 0
14:00 Klipperstars MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 Klipper De 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 EBV Baros MSE 5 De Duikelaar 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 River Trotters MSE 4 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 Hurricanes MSE 3 Ridderhal 0 - 0
08:30 BV Squirrels MSE 2 EBV Baros MSE 6 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 Klipperstars MSE 3 De Enk 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 Flax Field Fighters MSE 1 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 Bouncers Basketball MSE 5 De Driesprong 0 - 0
10:15 River Trotters MSE 4 Punch MSE 7 De Wielewaal 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 5 S.B.U. MSE 5 Woudestein 0 - 0
15:30 Hurricanes MSE 3 BV Squirrels MSE 2 Den Oert 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 6 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Woudestein 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 Hurricanes MSE 3 Woudestein 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Duikelaar 0 - 0
08:30 BV Squirrels MSE 2 Sparta Go MSE 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 EBV Baros MSE 5 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 CBV Binnenland MSE 5 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Klipperstars MSE 3 Develhal 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 River Trotters MSE 4 Ridderhal 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 Woudestein 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 S.B.U. MSE 5 De Enk 0 - 0
10:15 River Trotters MSE 4 BV Squirrels MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 EBV Baros MSE 6 Sporthal De Gooye 0 - 0
14:15 Klipperstars MSE 3 Bouncers Basketball MSE 5 Klipper De 0 - 0
16:00 Hurricanes MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Den Oert 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 Punch MSE 7 De Driesprong 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Bouncers Basketball MSE 5 Develhal 0 - 0
08:30 S.B.U. MSE 5 Klipperstars MSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
13:30 Hurricanes MSE 3 Sparta Go MSE 1 Den Oert 0 - 0
08:30 BV Squirrels MSE 2 EBV Baros MSE 5 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 River Trotters MSE 4 Woudestein 0 - 0
08:30 Punch MSE 7 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 CBV Binnenland MSE 5 Ridderhal 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 S.B.U. MSE 5 De Duikelaar 0 - 0
10:15 River Trotters MSE 4 Hurricanes MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 BV Squirrels MSE 2 De Driesprong 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 Flax Field Fighters MSE 1 De Enk 0 - 0
14:15 Klipperstars MSE 3 Punch MSE 7 Klipper De 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 EBV Baros MSE 6 Woudestein 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 Klipperstars MSE 3 Ridderhal 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 River Trotters MSE 4 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 BV Squirrels MSE 2 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sporthal Oostmeer 0 - 0
16:00 Hurricanes MSE 3 EBV Baros MSE 5 Den Oert 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 CBV Binnenland MSE 5 Woudestein 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 S.B.U. MSE 5 Develhal 0 - 0
10:15 Punch MSE 7 Bouncers Basketball MSE 5 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 De Duikelaar 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 Hurricanes MSE 3 De Driesprong 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 Sparta Go MSE 1 Woudestein 0 - 0
17:15 Klipperstars MSE 3 BV Squirrels MSE 2 Klipper De 0 - 0
10:15 S.B.U. MSE 5 Punch MSE 7 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 EBV Baros MSE 6 De Enk 0 - 0
08:30 River Trotters MSE 4 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
08:30 BV Squirrels MSE 2 Bouncers Basketball MSE 5 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 S.B.U. MSE 5 Ridderhal 0 - 0
16:00 Hurricanes MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 3 Den Oert 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 Klipperstars MSE 3 Woudestein 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 CBV Binnenland MSE 5 Sporthal De Gooye 0 - 0
13:45 River Trotters MSE 4 EBV Baros MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Punch MSE 7 Develhal 0 - 0
08:30 Punch MSE 7 Flax Field Fighters MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 River Trotters MSE 4 De Driesprong 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Woudestein 0 - 0
17:15 Klipperstars MSE 3 Hurricanes MSE 3 Klipper De 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sparta Go MSE 1 De Enk 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 EBV Baros MSE 6 De Duikelaar 0 - 0
10:15 S.B.U. MSE 5 BV Squirrels MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 S.B.U. MSE 5 Woudestein 0 - 0
08:30 BV Squirrels MSE 2 Punch MSE 7 Sporthal Oostmeer 0 - 0
16:00 Hurricanes MSE 3 Bouncers Basketball MSE 5 Den Oert 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 5 CBV Binnenland MSE 5 Woudestein 0 - 0
10:15 River Trotters MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Flax Field Fighters MSE 1 Develhal 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 Klipperstars MSE 3 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 CBV Binnenland MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Driesprong 0 - 0
17:20 Klipperstars MSE 3 River Trotters MSE 4 Klipper De 0 - 0
08:30 Punch MSE 7 EBV Baros MSE 6 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
10:15 S.B.U. MSE 5 Hurricanes MSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
08:30 Bouncers Basketball MSE 5 Sparta Go MSE 1 De Duikelaar 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 EBV Baros MSE 5 De Enk 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 BV Squirrels MSE 2 Ridderhal 0 - 0
08:30 River Trotters MSE 4 Bouncers Basketball MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 S.B.U. MSE 5 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 BV Squirrels MSE 2 Develhal 0 - 0
08:30 Rotterdam-Zuid MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 De Enk 0 - 0
16:00 Hurricanes MSE 3 Punch MSE 7 Den Oert 0 - 0
08:30 EBV Baros MSE 6 Flax Field Fighters MSE 1 Woudestein 0 - 0
10:15 EBV Baros MSE 5 Klipperstars MSE 3 Woudestein 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren