Schema en uitslagen voor 2617 - Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B

Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
15:45 Flax Field Fighters MSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Ridderhal 80 - 87
21:00 River Trotters MSE 4 S.B.U. MSE 5 De Wielewaal 47 - 51
18:15 CBV Binnenland MSE 5 Klipperstars MSE 3 De Driesprong 69 - 53
14:15 Rotterdam-Zuid MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Enk 35 - 45
13:00 Sparta Go MSE 1 Punch MSE 7 Sporthal De Gooye 62 - 22
12:30 EBV Baros MSE 6 BV Squirrels MSE 2 Woudestein 75 - 73
12:30 Klipperstars MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 3 Klipper De 55 - 41
16:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 EBV Baros MSE 6 Develhal 120 - 68
12:30 Punch MSE 7 River Trotters MSE 4 Sportcentr.TU Delft 36 - 47
14:00 Flax Field Fighters MSE 1 Sparta Go MSE 1 Ridderhal 88 - 55
19:15 EBV Baros MSE 5 Punch MSE 7 Woudestein 67 - 24
13:00 Sparta Go MSE 1 BV Squirrels MSE 2 Sporthal De Gooye 37 - 46
14:30 River Trotters MSE 4 Flax Field Fighters MSE 1 De Wielewaal 55 - 67
16:00 Klipperstars MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Klipper De 62 - 112
18:30 CBV Binnenland MSE 5 S.B.U. MSE 5 De Driesprong 39 - 46
21:00 EBV Baros MSE 6 Sparta Go MSE 1 Woudestein 39 - 33
16:30 BV Squirrels MSE 2 River Trotters MSE 4 Sporthal Oostmeer 71 - 52
14:00 Flax Field Fighters MSE 1 EBV Baros MSE 5 Ridderhal 78 - 57
12:30 Punch MSE 7 CBV Binnenland MSE 5 Sportcentr.TU Delft 42 - 33
19:15 EBV Baros MSE 5 BV Squirrels MSE 2 Woudestein 64 - 45
16:00 Klipperstars MSE 3 S.B.U. MSE 5 Klipper De 53 - 62
15:15 CBV Binnenland MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 De Driesprong 45 - 82
13:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 Punch MSE 7 Sportcentrum De Sportmotor 44 - 19
14:45 River Trotters MSE 4 EBV Baros MSE 6 De Wielewaal 67 - 54
19:15 EBV Baros MSE 6 EBV Baros MSE 5 Woudestein 44 - 103
12:30 Punch MSE 7 Klipperstars MSE 3 Sportcentr.TU Delft 46 - 82
15:45 Flax Field Fighters MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 3 Ridderhal 89 - 24
16:30 BV Squirrels MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 Sporthal Oostmeer 69 - 49
17:00 Klipperstars MSE 3 Flax Field Fighters MSE 1 Klipper De 64 - 75
12:30 Punch MSE 7 EBV Baros MSE 5 Sportcentr.TU Delft 21 - 80
13:15 CBV Binnenland MSE 5 EBV Baros MSE 6 De Driesprong 55 - 50
16:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 BV Squirrels MSE 2 Sporthal Albeda College 44 - 56
15:00 River Trotters MSE 4 Sparta Go MSE 1 De Wielewaal 53 - 39
19:15 EBV Baros MSE 6 Rotterdam-Zuid MSE 3 Woudestein 43 - 45
16:30 BV Squirrels MSE 2 Klipperstars MSE 3 Sporthal Oostmeer 70 - 50
14:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 River Trotters MSE 4 Develhal 92 - 59
13:00 Sparta Go MSE 1 EBV Baros MSE 5 Sporthal De Gooye 31 - 67
12:30 Punch MSE 7 S.B.U. MSE 5 Sportcentr.TU Delft 45 - 61
21:00 EBV Baros MSE 6 Klipperstars MSE 3 Woudestein 77 - 59
19:15 EBV Baros MSE 5 River Trotters MSE 4 Woudestein 58 - 47
12:30 Punch MSE 7 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sportcentr.TU Delft 61 - 78
13:15 CBV Binnenland MSE 5 Sparta Go MSE 1 De Driesprong 43 - 41
16:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 EBV Baros MSE 5 Develhal 67 - 69
16:30 BV Squirrels MSE 2 S.B.U. MSE 5 Sporthal Oostmeer 55 - 54
18:30 Flax Field Fighters MSE 1 Punch MSE 7 Ridderhal 100 - 33
18:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 River Trotters MSE 4 Sporthal Albeda College 62 - 40
15:45 CBV Binnenland MSE 5 EBV Baros MSE 5 De Driesprong 49 - 78
12:30 Punch MSE 7 BV Squirrels MSE 2 Sportcentr.TU Delft 23 - 88
14:15 Klipperstars MSE 3 Sparta Go MSE 1 Klipper De 46 - 58
13:00 S.B.U. MSE 5 EBV Baros MSE 6 Sportcentrum Olympos 68 - 53
20:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 De Sophiahal 93 - 52
19:15 EBV Baros MSE 6 Punch MSE 7 Woudestein 87 - 37
19:15 EBV Baros MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 Woudestein 65 - 41
11:15 River Trotters MSE 4 Klipperstars MSE 3 De Wielewaal 73 - 58
15:00 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sparta Go MSE 1 Develhal 77 - 42
20:00 Flax Field Fighters MSE 1 EBV Baros MSE 6 Ridderhal 0 - 0
20:30 S.B.U. MSE 5 Sparta Go MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
18:15 BV Squirrels MSE 2 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sporthal Oostmeer 0 - 0
10:45 Klipperstars MSE 3 EBV Baros MSE 5 Klipper De 0 - 0
19:00 CBV Binnenland MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Driesprong 0 - 0
16:00 River Trotters MSE 4 CBV Binnenland MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
13:00 S.B.U. MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
21:00 EBV Baros MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Woudestein 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Rotterdam-Zuid MSE 3 Develhal 0 - 0
12:30 Klipperstars MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 Klipper De 0 - 0
16:15 BV Squirrels MSE 2 EBV Baros MSE 6 Sporthal Oostmeer 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 6 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Woudestein 0 - 0
20:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 Klipperstars MSE 3 Sporthal Albeda College 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 Flax Field Fighters MSE 1 Sporthal De Gooye 0 - 0
16:00 River Trotters MSE 4 Punch MSE 7 De Wielewaal 0 - 0
14:45 EBV Baros MSE 5 S.B.U. MSE 5 Woudestein 0 - 0
20:30 S.B.U. MSE 5 CBV Binnenland MSE 5 Sportcentrum Olympos 0 - 0
16:15 BV Squirrels MSE 2 Sparta Go MSE 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Klipperstars MSE 3 Develhal 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 River Trotters MSE 4 Ridderhal 0 - 0
21:00 River Trotters MSE 4 BV Squirrels MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
18:00 BV Squirrels MSE 2 Flax Field Fighters MSE 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
20:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 S.B.U. MSE 5 Sporthal Albeda College 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 EBV Baros MSE 6 Sporthal De Gooye 0 - 0
15:30 CBV Binnenland MSE 5 Punch MSE 7 De Driesprong 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 6 River Trotters MSE 4 Woudestein 0 - 0
16:15 BV Squirrels MSE 2 EBV Baros MSE 5 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 Punch MSE 7 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 CBV Binnenland MSE 5 Ridderhal 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 5 EBV Baros MSE 6 Woudestein 0 - 0
15:00 CBV Binnenland MSE 5 BV Squirrels MSE 2 De Driesprong 0 - 0
18:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 Flax Field Fighters MSE 1 Sporthal Albeda College 0 - 0
14:15 Klipperstars MSE 3 Punch MSE 7 Klipper De 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 6 CBV Binnenland MSE 5 Woudestein 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 Klipperstars MSE 3 Ridderhal 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 River Trotters MSE 4 Sporthal De Gooye 0 - 0
16:15 BV Squirrels MSE 2 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sporthal Oostmeer 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 S.B.U. MSE 5 Develhal 0 - 0
11:00 S.B.U. MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
12:30 Punch MSE 7 Sparta Go MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 5 Sparta Go MSE 1 Woudestein 0 - 0
20:30 S.B.U. MSE 5 Punch MSE 7 Sportcentrum Olympos 0 - 0
19:15 River Trotters MSE 4 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
17:45 Klipperstars MSE 3 BV Squirrels MSE 2 Klipper De 0 - 0
20:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 EBV Baros MSE 6 Sporthal Albeda College 0 - 0
19:15 River Trotters MSE 4 EBV Baros MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 S.B.U. MSE 5 Ridderhal 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 CBV Binnenland MSE 5 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Punch MSE 7 Develhal 0 - 0
12:15 Klipperstars MSE 3 EBV Baros MSE 6 Klipper De 0 - 0
12:30 Punch MSE 7 Flax Field Fighters MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
15:15 CBV Binnenland MSE 5 River Trotters MSE 4 De Driesprong 0 - 0
18:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sparta Go MSE 1 Sporthal Albeda College 0 - 0
11:00 S.B.U. MSE 5 BV Squirrels MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 5 CBV Binnenland MSE 5 Woudestein 0 - 0
12:30 EBV Baros MSE 6 S.B.U. MSE 5 Woudestein 0 - 0
16:15 BV Squirrels MSE 2 Punch MSE 7 Sporthal Oostmeer 0 - 0
14:00 River Trotters MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 Flax Field Fighters MSE 1 Develhal 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 Klipperstars MSE 3 Sporthal De Gooye 0 - 0
16:45 CBV Binnenland MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Driesprong 0 - 0
17:45 Klipperstars MSE 3 River Trotters MSE 4 Klipper De 0 - 0
12:30 Punch MSE 7 EBV Baros MSE 6 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
18:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 EBV Baros MSE 5 Sporthal Albeda College 0 - 0
08:30 Flax Field Fighters MSE 1 BV Squirrels MSE 2 Ridderhal 0 - 0
12:30 EBV Baros MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1 Woudestein 0 - 0
15:15 Sparta Go MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sporthal De Gooye 0 - 0
13:00 S.B.U. MSE 5 Klipperstars MSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
13:00 Sparta Go MSE 1 S.B.U. MSE 5 Sporthal De Gooye 0 - 0
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 BV Squirrels MSE 2 Develhal 0 - 0
18:00 Rotterdam-Zuid MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 Sporthal Albeda College 0 - 0
11:00 S.B.U. MSE 5 EBV Baros MSE 5 Sportcentrum Olympos 0 - 0
20:30 S.B.U. MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
19:15 EBV Baros MSE 6 Flax Field Fighters MSE 1 Woudestein 0 - 0
21:00 EBV Baros MSE 5 Klipperstars MSE 3 Woudestein 0 - 0
11:00 S.B.U. MSE 5 River Trotters MSE 4 Sportcentrum Olympos 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.