Schema en uitslagen voor 2604 - Mannen Senioren Afdeling - 3e Klasse B

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
14-09-2019 16:15 Rebound MSE 1 Punch MSE 5 De Schenkel 0 - 0
14-09-2019 15:00 Hurricanes MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 Den Oert 0 - 0
14-09-2019 10:15 EBV Baros MSE 4 Westland Stars MSE 4 Woudestein 0 - 0
14-09-2019 13:45 BV Voorne MSE 1 BV Krimpen MSE 1 Dukdalf 0 - 0
14-09-2019 13:45 River Trotters MSE 3 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
14-09-2019 10:30 Jump'80 MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 3 Sporthal de Fazant 0 - 0
14-09-2019 10:15 Utrecht Bull's MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
21-09-2019 12:15 Westland Stars MSE 4 Rebound MSE 1 Westlandhal 0 - 0
21-09-2019 19:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 BV Voorne MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
21-09-2019 17:00 CBV Binnenland MSE 4 Utrecht Bull's MSE 3 De Driesprong 0 - 0
21-09-2019 10:15 Punch MSE 5 River Trotters MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
21-09-2019 10:15 Rotterdam-Zuid MSE 2 Jump'80 MSE 2 De Enk 0 - 0
21-09-2019 20:45 D.B.V. Rowic MSE 3 EBV Baros MSE 4 Sportboulevard 0 - 0
21-09-2019 16:30 BV Krimpen MSE 1 Hurricanes MSE 2 De Populier 0 - 0
28-09-2019 13:45 BV Voorne MSE 1 Punch MSE 5 Dukdalf 0 - 0
28-09-2019 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 BV Krimpen MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
28-09-2019 10:15 EBV Baros MSE 4 Jump'80 MSE 2 Woudestein 0 - 0
28-09-2019 16:15 Rebound MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 3 De Schenkel 0 - 0
28-09-2019 13:45 River Trotters MSE 3 Westland Stars MSE 4 De Wielewaal 0 - 0
28-09-2019 15:00 CBV Binnenland MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 2 De Driesprong 0 - 0
29-09-2019 12:00 Hurricanes MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Den Oert 0 - 0
05-10-2019 18:30 BV Krimpen MSE 1 CBV Binnenland MSE 4 De Populier 0 - 0
05-10-2019 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 EBV Baros MSE 4 De Enk 0 - 0
05-10-2019 10:15 Jump'80 MSE 2 Rebound MSE 1 Sporthal de Fazant 0 - 0
05-10-2019 19:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Utrecht Bull's MSE 3 Sporthal Lunetten 0 - 0
05-10-2019 12:15 Westland Stars MSE 4 BV Voorne MSE 1 Westlandhal 0 - 0
05-10-2019 08:30 Punch MSE 5 Hurricanes MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
05-10-2019 08:05 D.B.V. Rowic MSE 3 River Trotters MSE 3 Sportboulevard 0 - 0
12-10-2019 16:30 BV Krimpen MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 2 De Populier 0 - 0
12-10-2019 13:45 River Trotters MSE 3 Jump'80 MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
12-10-2019 16:00 Hurricanes MSE 2 Westland Stars MSE 4 Den Oert 0 - 0
12-10-2019 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 Punch MSE 5 Galgenwaard 0 - 0
12-10-2019 13:45 BV Voorne MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 3 Dukdalf 0 - 0
12-10-2019 16:15 Rebound MSE 1 EBV Baros MSE 4 De Schenkel 0 - 0
12-10-2019 12:00 CBV Binnenland MSE 4 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 De Driesprong 0 - 0
19-10-2019 08:30 Jump'80 MSE 2 BV Voorne MSE 1 Sporthal de Fazant 0 - 0
19-10-2019 18:30 D.B.V. Rowic MSE 3 Hurricanes MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
19-10-2019 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 Rebound MSE 1 De Enk 0 - 0
19-10-2019 10:15 Punch MSE 5 CBV Binnenland MSE 4 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
19-10-2019 08:30 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 BV Krimpen MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
19-10-2019 12:15 Westland Stars MSE 4 Utrecht Bull's MSE 3 Westlandhal 0 - 0
19-10-2019 08:30 EBV Baros MSE 4 River Trotters MSE 3 Woudestein 0 - 0
26-10-2019 08:30 BV Voorne MSE 1 EBV Baros MSE 4 Dukdalf 0 - 0
26-10-2019 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 D.B.V. Rowic MSE 3 Galgenwaard 0 - 0
26-10-2019 08:30 River Trotters MSE 3 Rebound MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
26-10-2019 12:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
26-10-2019 13:30 BV Krimpen MSE 1 Punch MSE 5 De Populier 0 - 0
26-10-2019 14:00 Hurricanes MSE 2 Jump'80 MSE 2 Den Oert 0 - 0
26-10-2019 08:30 CBV Binnenland MSE 4 Westland Stars MSE 4 De Driesprong 0 - 0
01-11-2019 21:00 Westland Stars MSE 4 BV Krimpen MSE 1 Westlandhal 0 - 0
02-11-2019 14:15 Rebound MSE 1 BV Voorne MSE 1 De Schenkel 0 - 0
02-11-2019 17:05 Jump'80 MSE 2 Utrecht Bull's MSE 3 Sporthal de Fazant 0 - 0
02-11-2019 08:30 EBV Baros MSE 4 Hurricanes MSE 2 Woudestein 0 - 0
02-11-2019 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 River Trotters MSE 3 De Enk 0 - 0
02-11-2019 08:05 D.B.V. Rowic MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 Sportboulevard 0 - 0
02-11-2019 10:15 Punch MSE 5 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
09-11-2019 18:00 BV Krimpen MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 3 De Populier 0 - 0
09-11-2019 10:15 Punch MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
09-11-2019 10:15 BV Voorne MSE 1 River Trotters MSE 3 Dukdalf 0 - 0
09-11-2019 12:00 CBV Binnenland MSE 4 Jump'80 MSE 2 De Driesprong 0 - 0
09-11-2019 17:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Westland Stars MSE 4 Sporthal Lunetten 0 - 0
09-11-2019 10:15 Utrecht Bull's MSE 3 EBV Baros MSE 4 Galgenwaard 0 - 0
10-11-2019 13:00 Hurricanes MSE 2 Rebound MSE 1 Den Oert 0 - 0
16-11-2019 10:15 River Trotters MSE 3 Hurricanes MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
16-11-2019 08:30 EBV Baros MSE 4 CBV Binnenland MSE 4 Woudestein 0 - 0
16-11-2019 10:15 Rotterdam-Zuid MSE 2 BV Voorne MSE 1 De Enk 0 - 0
16-11-2019 12:15 Westland Stars MSE 4 Punch MSE 5 Westlandhal 0 - 0
16-11-2019 12:30 Jump'80 MSE 2 BV Krimpen MSE 1 Sporthal de Fazant 0 - 0
16-11-2019 14:15 Rebound MSE 1 Utrecht Bull's MSE 3 De Schenkel 0 - 0
16-11-2019 20:30 D.B.V. Rowic MSE 3 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Sportboulevard 0 - 0
23-11-2019 20:45 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Jump'80 MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
23-11-2019 10:15 Punch MSE 5 D.B.V. Rowic MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
23-11-2019 12:00 CBV Binnenland MSE 4 Rebound MSE 1 De Driesprong 0 - 0
23-11-2019 16:30 BV Krimpen MSE 1 EBV Baros MSE 4 De Populier 0 - 0
23-11-2019 10:30 Hurricanes MSE 2 BV Voorne MSE 1 Den Oert 0 - 0
23-11-2019 14:15 Westland Stars MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 2 Westlandhal 0 - 0
23-11-2019 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 River Trotters MSE 3 Galgenwaard 0 - 0
07-12-2019 08:30 EBV Baros MSE 4 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Woudestein 0 - 0
07-12-2019 10:15 River Trotters MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 De Wielewaal 0 - 0
07-12-2019 10:15 Jump'80 MSE 2 Punch MSE 5 Sporthal de Fazant 0 - 0
07-12-2019 10:15 Rotterdam-Zuid MSE 2 Hurricanes MSE 2 De Enk 0 - 0
07-12-2019 13:45 BV Voorne MSE 1 Utrecht Bull's MSE 3 Dukdalf 0 - 0
07-12-2019 10:15 D.B.V. Rowic MSE 3 Westland Stars MSE 4 Sportboulevard 0 - 0
07-12-2019 18:15 Rebound MSE 1 BV Krimpen MSE 1 De Schenkel 0 - 0
14-12-2019 16:30 BV Krimpen MSE 1 River Trotters MSE 3 De Populier 0 - 0
14-12-2019 11:00 Hurricanes MSE 2 Utrecht Bull's MSE 3 Den Oert 0 - 0
14-12-2019 12:00 D.B.V. Rowic MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
14-12-2019 09:55 Westland Stars MSE 4 Jump'80 MSE 2 Westlandhal 0 - 0
14-12-2019 12:00 CBV Binnenland MSE 4 BV Voorne MSE 1 De Driesprong 0 - 0
14-12-2019 19:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Rebound MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
14-12-2019 08:30 Punch MSE 5 EBV Baros MSE 4 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
11-01-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 4 Hurricanes MSE 2 De Driesprong 0 - 0
11-01-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 Utrecht Bull's MSE 3 De Enk 0 - 0
11-01-2020 08:30 Westland Stars MSE 4 EBV Baros MSE 4 Westlandhal 0 - 0
11-01-2020 14:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 River Trotters MSE 3 Sporthal Lunetten 0 - 0
11-01-2020 12:00 Punch MSE 5 Rebound MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
11-01-2020 18:00 BV Krimpen MSE 1 BV Voorne MSE 1 De Populier 0 - 0
11-01-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 3 Jump'80 MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
18-01-2020 12:00 River Trotters MSE 3 Punch MSE 5 De Wielewaal 0 - 0
18-01-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Dukdalf 0 - 0
18-01-2020 10:15 Utrecht Bull's MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 Galgenwaard 0 - 0
18-01-2020 08:30 EBV Baros MSE 4 D.B.V. Rowic MSE 3 Woudestein 0 - 0
18-01-2020 13:30 Hurricanes MSE 2 BV Krimpen MSE 1 Den Oert 0 - 0
18-01-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 Rotterdam-Zuid MSE 2 Sporthal de Fazant 0 - 0
18-01-2020 18:15 Rebound MSE 1 Westland Stars MSE 4 De Schenkel 0 - 0
25-01-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 De Enk 0 - 0
25-01-2020 14:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Hurricanes MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
25-01-2020 10:15 Westland Stars MSE 4 River Trotters MSE 3 Westlandhal 0 - 0
25-01-2020 18:00 BV Krimpen MSE 1 Utrecht Bull's MSE 3 De Populier 0 - 0
25-01-2020 08:30 Punch MSE 5 BV Voorne MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
25-01-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 EBV Baros MSE 4 Sporthal de Fazant 0 - 0
25-01-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 3 Rebound MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
01-02-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 Westland Stars MSE 4 Dukdalf 0 - 0
01-02-2020 08:30 EBV Baros MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 2 Woudestein 0 - 0
01-02-2020 12:00 River Trotters MSE 3 D.B.V. Rowic MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
01-02-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 4 BV Krimpen MSE 1 De Driesprong 0 - 0
01-02-2020 16:15 Rebound MSE 1 Jump'80 MSE 2 De Schenkel 0 - 0
01-02-2020 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Galgenwaard 0 - 0
01-02-2020 14:00 Hurricanes MSE 2 Punch MSE 5 Den Oert 0 - 0
08-02-2020 10:15 Punch MSE 5 Utrecht Bull's MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08-02-2020 08:30 EBV Baros MSE 4 Rebound MSE 1 Woudestein 0 - 0
08-02-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 3 BV Voorne MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
08-02-2020 08:30 Westland Stars MSE 4 Hurricanes MSE 2 Westlandhal 0 - 0
08-02-2020 08:30 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 Sporthal Lunetten 0 - 0
08-02-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 River Trotters MSE 3 Sporthal de Fazant 0 - 0
08-02-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 BV Krimpen MSE 1 De Enk 0 - 0
15-02-2020 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 Westland Stars MSE 4 Galgenwaard 0 - 0
15-02-2020 18:00 BV Krimpen MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 De Populier 0 - 0
15-02-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 Jump'80 MSE 2 Dukdalf 0 - 0
15-02-2020 16:00 Hurricanes MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 3 Den Oert 0 - 0
15-02-2020 12:00 River Trotters MSE 3 EBV Baros MSE 4 De Wielewaal 0 - 0
15-02-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 4 Punch MSE 5 De Driesprong 0 - 0
15-02-2020 18:00 Rebound MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 2 De Schenkel 0 - 0
22-02-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 De Enk 0 - 0
22-02-2020 08:30 EBV Baros MSE 4 BV Voorne MSE 1 Woudestein 0 - 0
22-02-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 Hurricanes MSE 2 Sporthal de Fazant 0 - 0
22-02-2020 16:15 Rebound MSE 1 River Trotters MSE 3 De Schenkel 0 - 0
22-02-2020 08:30 Westland Stars MSE 4 CBV Binnenland MSE 4 Westlandhal 0 - 0
22-02-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 3 Utrecht Bull's MSE 3 Sportboulevard 0 - 0
22-02-2020 12:00 Punch MSE 5 BV Krimpen MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
07-03-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 4 D.B.V. Rowic MSE 3 De Driesprong 0 - 0
07-03-2020 08:30 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Punch MSE 5 Sporthal Lunetten 0 - 0
07-03-2020 10:15 Utrecht Bull's MSE 3 Jump'80 MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
07-03-2020 18:00 BV Krimpen MSE 1 Westland Stars MSE 4 De Populier 0 - 0
07-03-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 Rebound MSE 1 Dukdalf 0 - 0
07-03-2020 13:30 Hurricanes MSE 2 EBV Baros MSE 4 Den Oert 0 - 0
07-03-2020 08:30 River Trotters MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
14-03-2020 15:30 River Trotters MSE 3 BV Voorne MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
14-03-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 3 BV Krimpen MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
14-03-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 Punch MSE 5 De Enk 0 - 0
14-03-2020 10:15 EBV Baros MSE 4 Utrecht Bull's MSE 3 Woudestein 0 - 0
14-03-2020 10:15 Westland Stars MSE 4 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Westlandhal 0 - 0
14-03-2020 18:00 Rebound MSE 1 Hurricanes MSE 2 De Schenkel 0 - 0
14-03-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 Sporthal de Fazant 0 - 0
21-03-2020 12:00 Utrecht Bull's MSE 3 Rebound MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
21-03-2020 13:30 Hurricanes MSE 2 River Trotters MSE 3 Den Oert 0 - 0
21-03-2020 10:15 Punch MSE 5 Westland Stars MSE 4 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
21-03-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 2 Dukdalf 0 - 0
21-03-2020 18:00 BV Krimpen MSE 1 Jump'80 MSE 2 De Populier 0 - 0
21-03-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 4 EBV Baros MSE 4 De Driesprong 0 - 0
21-03-2020 08:30 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 D.B.V. Rowic MSE 3 Sporthal Lunetten 0 - 0
28-03-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 Hurricanes MSE 2 Dukdalf 0 - 0
28-03-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Sporthal de Fazant 0 - 0
28-03-2020 16:15 Rebound MSE 1 CBV Binnenland MSE 4 De Schenkel 0 - 0
28-03-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 Westland Stars MSE 4 De Enk 0 - 0
28-03-2020 08:30 River Trotters MSE 3 Utrecht Bull's MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
28-03-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 3 Punch MSE 5 Sportboulevard 0 - 0
28-03-2020 10:15 EBV Baros MSE 4 BV Krimpen MSE 1 Woudestein 0 - 0
04-04-2020 10:15 Westland Stars MSE 4 D.B.V. Rowic MSE 3 Westlandhal 0 - 0
04-04-2020 13:30 Hurricanes MSE 2 Rotterdam-Zuid MSE 2 Den Oert 0 - 0
04-04-2020 10:15 Punch MSE 5 Jump'80 MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
04-04-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 4 River Trotters MSE 3 De Driesprong 0 - 0
04-04-2020 10:15 Utrecht Bull's MSE 3 BV Voorne MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
04-04-2020 18:00 BV Krimpen MSE 1 Rebound MSE 1 De Populier 0 - 0
04-04-2020 08:30 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 EBV Baros MSE 4 Sporthal Lunetten 0 - 0
18-04-2020 08:30 River Trotters MSE 3 BV Krimpen MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
18-04-2020 08:30 EBV Baros MSE 4 Punch MSE 5 Woudestein 0 - 0
18-04-2020 08:30 Rotterdam-Zuid MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 3 De Enk 0 - 0
18-04-2020 08:30 Utrecht Bull's MSE 3 Hurricanes MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
18-04-2020 14:15 Rebound MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 De Schenkel 0 - 0
18-04-2020 08:30 Jump'80 MSE 2 Westland Stars MSE 4 Sporthal de Fazant 0 - 0
18-04-2020 08:30 BV Voorne MSE 1 CBV Binnenland MSE 4 Dukdalf 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren