Schema en uitslagen voor 2532 - Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
14-09-2019 17:15 DAS MSE 3 Punch MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
14-09-2019 10:15 Vlaardingen Captains MSE 1 River Trotters MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
14-09-2019 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 U.S.C. 0 - 0
14-09-2019 10:15 Red Stars MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 Beukendal 0 - 0
14-09-2019 10:15 Utrecht Bull's MSE 2 Green Eagles MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
14-09-2019 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
14-09-2019 10:15 S.B.U. MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
20-09-2019 20:15 Westland Stars MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Westlandhal 0 - 0
21-09-2019 19:00 D.B.V. Rowic MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
21-09-2019 19:00 Green Eagles MSE 1 Red Stars MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
21-09-2019 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1 Het Heem 0 - 0
21-09-2019 22:45 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
21-09-2019 10:15 Punch MSE 2 S.B.U. MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
21-09-2019 10:15 River Trotters MSE 2 DAS MSE 3 De Wielewaal 0 - 0
27-09-2019 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Red Stars MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
27-09-2019 20:15 Westland Stars MSE 1 Green Eagles MSE 1 Westlandhal 0 - 0
28-09-2019 12:00 S.B.U. MSE 2 River Trotters MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
28-09-2019 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Punch MSE 2 U.S.C. 0 - 0
28-09-2019 08:30 MSV Basketbal MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
28-09-2019 20:45 DAS MSE 3 Jump IJsselstein MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
28-09-2019 08:30 Utrecht Bull's MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
05-10-2019 20:45 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
05-10-2019 12:00 River Trotters MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
05-10-2019 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 S.B.U. MSE 2 Het Heem 0 - 0
05-10-2019 10:15 Punch MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
05-10-2019 19:00 Green Eagles MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1 Wethouder Smithal 0 - 0
05-10-2019 10:15 Red Stars MSE 2 DAS MSE 3 Beukendal 0 - 0
06-10-2019 14:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Utrecht Bull's MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
11-10-2019 20:15 Westland Stars MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 Westlandhal 0 - 0
12-10-2019 19:30 DAS MSE 3 Vlaardingen Captains MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
12-10-2019 08:30 S.B.U. MSE 2 Red Stars MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
12-10-2019 08:30 MSV Basketbal MSE 1 River Trotters MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
12-10-2019 08:30 Utrecht Bull's MSE 2 Punch MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
12-10-2019 17:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Green Eagles MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
12-10-2019 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Jump IJsselstein MSE 1 U.S.C. 0 - 0
18-10-2019 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 S.B.U. MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
19-10-2019 20:30 Green Eagles MSE 1 DAS MSE 3 Wethouder Smithal 0 - 0
19-10-2019 20:30 D.B.V. Rowic MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
19-10-2019 08:30 Punch MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
19-10-2019 08:30 Red Stars MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 Beukendal 0 - 0
19-10-2019 08:30 River Trotters MSE 2 Utrecht Bull's MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
19-10-2019 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 MSV Basketbal MSE 1 Het Heem 0 - 0
26-10-2019 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1 U.S.C. 0 - 0
26-10-2019 08:30 S.B.U. MSE 2 DAS MSE 3 Sportcentrum Olympos 0 - 0
26-10-2019 18:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Green Eagles MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
26-10-2019 12:15 Westland Stars MSE 1 River Trotters MSE 2 Westlandhal 0 - 0
26-10-2019 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Red Stars MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
26-10-2019 10:15 Utrecht Bull's MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
26-10-2019 10:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Punch MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
01-11-2019 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 MSV Basketbal MSE 1 Sporthal Westwijk 0 - 0
02-11-2019 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 Westland Stars MSE 1 Het Heem 0 - 0
02-11-2019 08:30 Punch MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
02-11-2019 10:15 River Trotters MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
02-11-2019 10:15 Red Stars MSE 2 Utrecht Bull's MSE 2 Beukendal 0 - 0
02-11-2019 21:00 Green Eagles MSE 1 S.B.U. MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
02-11-2019 19:30 DAS MSE 3 LUSV Basketbal MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
09-11-2019 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 S.B.U. MSE 2 U.S.C. 0 - 0
09-11-2019 12:15 Westland Stars MSE 1 Red Stars MSE 2 Westlandhal 0 - 0
09-11-2019 04:45 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
09-11-2019 10:15 Utrecht Bull's MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
09-11-2019 20:30 D.B.V. Rowic MSE 2 River Trotters MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
09-11-2019 08:30 MSV Basketbal MSE 1 DAS MSE 3 Sportpark Duinwetering 0 - 0
09-11-2019 08:30 Punch MSE 2 Green Eagles MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
15-11-2019 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sporthal Westwijk 0 - 0
16-11-2019 12:00 Red Stars MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Beukendal 0 - 0
16-11-2019 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 Het Heem 0 - 0
16-11-2019 10:15 S.B.U. MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
16-11-2019 20:30 Green Eagles MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Wethouder Smithal 0 - 0
16-11-2019 17:15 DAS MSE 3 Utrecht Bull's MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
16-11-2019 08:30 River Trotters MSE 2 Punch MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
22-11-2019 21:00 Westland Stars MSE 1 DAS MSE 3 Westlandhal 0 - 0
23-11-2019 10:15 Utrecht Bull's MSE 2 S.B.U. MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
23-11-2019 13:45 River Trotters MSE 2 Green Eagles MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
23-11-2019 16:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Red Stars MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
23-11-2019 05:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
23-11-2019 12:00 Punch MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
23-11-2019 10:15 MSV Basketbal MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
06-12-2019 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
07-12-2019 12:00 Red Stars MSE 2 Punch MSE 2 Beukendal 0 - 0
07-12-2019 20:30 Green Eagles MSE 1 MSV Basketbal MSE 1 Wethouder Smithal 0 - 0
07-12-2019 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 River Trotters MSE 2 Het Heem 0 - 0
07-12-2019 10:15 S.B.U. MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
07-12-2019 17:30 DAS MSE 3 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-12-2019 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 U.S.C. 0 - 0
13-12-2019 20:15 Westland Stars MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Westlandhal 0 - 0
14-12-2019 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
14-12-2019 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 Green Eagles MSE 1 Het Heem 0 - 0
14-12-2019 20:45 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 S.B.U. MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
14-12-2019 14:15 D.B.V. Rowic MSE 2 DAS MSE 3 Sportboulevard 0 - 0
14-12-2019 10:15 River Trotters MSE 2 Red Stars MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
14-12-2019 12:00 Punch MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
11-01-2020 08:30 River Trotters MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
11-01-2020 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 Red Stars MSE 2 Het Heem 0 - 0
11-01-2020 20:00 Green Eagles MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
11-01-2020 10:15 Punch MSE 2 DAS MSE 3 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
11-01-2020 16:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 Sporthal Lunetten 0 - 0
11-01-2020 10:15 Westland Stars MSE 1 MSV Basketbal MSE 1 Westlandhal 0 - 0
11-01-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 2 S.B.U. MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
17-01-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Jump IJsselstein MSE 1 Sporthal Westwijk 0 - 0
18-01-2020 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 U.S.C. 0 - 0
18-01-2020 12:15 DAS MSE 3 River Trotters MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
18-01-2020 10:15 Utrecht Bull's MSE 2 Westland Stars MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
18-01-2020 08:30 Red Stars MSE 2 Green Eagles MSE 1 Beukendal 0 - 0
18-01-2020 10:15 S.B.U. MSE 2 Punch MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
18-01-2020 08:30 MSV Basketbal MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
25-01-2020 12:00 Punch MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
25-01-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
25-01-2020 14:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Utrecht Bull's MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
25-01-2020 08:30 Red Stars MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 Beukendal 0 - 0
25-01-2020 20:30 Green Eagles MSE 1 Westland Stars MSE 1 Wethouder Smithal 0 - 0
25-01-2020 08:30 River Trotters MSE 2 S.B.U. MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
25-01-2020 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 DAS MSE 3 Het Heem 0 - 0
31-01-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Green Eagles MSE 1 Sporthal Westwijk 0 - 0
01-02-2020 12:15 DAS MSE 3 Red Stars MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
01-02-2020 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 River Trotters MSE 2 U.S.C. 0 - 0
01-02-2020 10:15 S.B.U. MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
01-02-2020 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Punch MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
01-02-2020 08:30 Westland Stars MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Westlandhal 0 - 0
01-02-2020 08:30 Utrecht Bull's MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
07-02-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 DAS MSE 3 Sporthal Westwijk 0 - 0
08-02-2020 08:30 Green Eagles MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
08-02-2020 10:15 Punch MSE 2 Utrecht Bull's MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
08-02-2020 08:30 Red Stars MSE 2 S.B.U. MSE 2 Beukendal 0 - 0
08-02-2020 08:30 River Trotters MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
08-02-2020 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Het Heem 0 - 0
08-02-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
15-02-2020 08:30 Utrecht Bull's MSE 2 River Trotters MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
15-02-2020 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Jump IJsselstein MSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
15-02-2020 10:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
15-02-2020 10:15 S.B.U. MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
15-02-2020 10:15 Westland Stars MSE 1 Punch MSE 2 Westlandhal 0 - 0
15-02-2020 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Red Stars MSE 2 U.S.C. 0 - 0
15-02-2020 08:30 DAS MSE 3 Green Eagles MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
21-02-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Sporthal Westwijk 0 - 0
22-02-2020 08:30 DAS MSE 3 S.B.U. MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
22-02-2020 08:30 Red Stars MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 Beukendal 0 - 0
22-02-2020 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Het Heem 0 - 0
22-02-2020 08:30 Punch MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
22-02-2020 08:30 Green Eagles MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
22-02-2020 08:30 River Trotters MSE 2 Westland Stars MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
07-03-2020 12:00 Utrecht Bull's MSE 2 Red Stars MSE 2 Galgenwaard 0 - 0
07-03-2020 10:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 River Trotters MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
07-03-2020 10:15 S.B.U. MSE 2 Green Eagles MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
07-03-2020 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
07-03-2020 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 DAS MSE 3 U.S.C. 0 - 0
07-03-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Punch MSE 2 Sportboulevard 0 - 0
07-03-2020 08:30 Westland Stars MSE 1 Jump IJsselstein MSE 1 Westlandhal 0 - 0
13-03-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
14-03-2020 08:30 Green Eagles MSE 1 Punch MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
14-03-2020 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Het Heem 0 - 0
14-03-2020 12:00 River Trotters MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
14-03-2020 08:30 Red Stars MSE 2 Westland Stars MSE 1 Beukendal 0 - 0
14-03-2020 08:30 S.B.U. MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 Sportcentrum Olympos 0 - 0
14-03-2020 08:30 DAS MSE 3 MSV Basketbal MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
21-03-2020 08:30 Westland Stars MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1 Westlandhal 0 - 0
21-03-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
21-03-2020 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Green Eagles MSE 1 U.S.C. 0 - 0
21-03-2020 10:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Red Stars MSE 2 Sporthal Lunetten 0 - 0
21-03-2020 10:15 Utrecht Bull's MSE 2 DAS MSE 3 Galgenwaard 0 - 0
21-03-2020 08:30 Punch MSE 2 River Trotters MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
21-03-2020 08:30 MSV Basketbal MSE 1 S.B.U. MSE 2 Sportpark Duinwetering 0 - 0
27-03-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
28-03-2020 12:00 LUSV Basketbal MSE 1 MSV Basketbal MSE 1 U.S.C. 0 - 0
28-03-2020 08:30 Green Eagles MSE 1 River Trotters MSE 2 Wethouder Smithal 0 - 0
28-03-2020 08:30 Red Stars MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 2 Beukendal 0 - 0
28-03-2020 08:30 DAS MSE 3 Westland Stars MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
28-03-2020 18:00 Jump IJsselstein MSE 1 Punch MSE 2 Het Heem 0 - 0
28-03-2020 10:15 S.B.U. MSE 2 Utrecht Bull's MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
04-04-2020 08:30 Westland Stars MSE 1 S.B.U. MSE 2 Westlandhal 0 - 0
04-04-2020 12:00 Utrecht Bull's MSE 2 LUSV Basketbal MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
04-04-2020 10:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 DAS MSE 3 Sporthal Lunetten 0 - 0
04-04-2020 08:30 D.B.V. Rowic MSE 2 Vlaardingen Captains MSE 1 Sportboulevard 0 - 0
04-04-2020 08:30 MSV Basketbal MSE 1 Green Eagles MSE 1 Sportpark Duinwetering 0 - 0
04-04-2020 08:30 Punch MSE 2 Red Stars MSE 2 Sportcentr.TU Delft 0 - 0
04-04-2020 08:30 River Trotters MSE 2 Jump IJsselstein MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
17-04-2020 18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Punch MSE 2 Sporthal Westwijk 0 - 0
18-04-2020 08:30 Red Stars MSE 2 River Trotters MSE 2 Beukendal 0 - 0
18-04-2020 08:30 Green Eagles MSE 1 Jump IJsselstein MSE 1 Wethouder Smithal 0 - 0
18-04-2020 08:30 LUSV Basketbal MSE 1 Westland Stars MSE 1 U.S.C. 0 - 0
18-04-2020 08:30 Utrecht Bull's MSE 2 MSV Basketbal MSE 1 Galgenwaard 0 - 0
18-04-2020 08:30 DAS MSE 3 D.B.V. Rowic MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
18-04-2020 08:30 S.B.U. MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Sportcentrum Olympos 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren