Schema en uitslagen voor 2204 - Mannen Senioren Landelijk - 1e Divisie B

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
14-09-2019 20:10 CBV Binnenland MSE 1 DAS MSE 1 De Driesprong 0 - 0
14-09-2019 09:00 BV Groningen MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
14-09-2019 10:15 WBB Giants MSE 1 Attacus MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
14-09-2019 15:30 The Black Eagles MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
14-09-2019 20:30 BV Wyba MSE 1 Tantalus MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
14-09-2019 13:45 River Trotters MSE 1 Lokomotief MSE 2 De Wielewaal 0 - 0
20-09-2019 19:30 Tantalus MSE 1 WBB Giants MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
21-09-2019 18:00 EVBV Octopus MSE 1 BV Wyba MSE 1 Elzenburg 0 - 0
21-09-2019 10:15 TSBV Pendragon MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
21-09-2019 13:45 DAS MSE 1 BV Groningen MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
21-09-2019 20:15 Attacus MSE 1 River Trotters MSE 1 Zwijsen 0 - 0
22-09-2019 19:00 Lokomotief MSE 2 The Black Eagles MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
27-09-2019 21:00 TSBV Pendragon MSE 1 Lokomotief MSE 2 Studentensporthal KUB 0 - 0
28-09-2019 10:15 WBB Giants MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
28-09-2019 15:30 The Black Eagles MSE 1 Attacus MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
28-09-2019 20:30 BV Wyba MSE 1 DAS MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
28-09-2019 09:00 BV Groningen MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
28-09-2019 12:00 River Trotters MSE 1 Tantalus MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
04-10-2019 19:30 Tantalus MSE 1 The Black Eagles MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
05-10-2019 13:00 EVBV Octopus MSE 1 River Trotters MSE 1 Elzenburg 0 - 0
05-10-2019 08:00 CBV Binnenland MSE 1 Lokomotief MSE 2 De Driesprong 0 - 0
05-10-2019 09:00 BV Groningen MSE 1 BV Wyba MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
05-10-2019 15:30 DAS MSE 1 WBB Giants MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
05-10-2019 20:15 Attacus MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 Zwijsen 0 - 0
12-10-2019 20:45 Lokomotief MSE 2 Attacus MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
12-10-2019 14:00 The Black Eagles MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
12-10-2019 10:15 WBB Giants MSE 1 BV Groningen MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
12-10-2019 21:00 TSBV Pendragon MSE 1 Tantalus MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
12-10-2019 20:30 BV Wyba MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
12-10-2019 12:00 River Trotters MSE 1 DAS MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
01-11-2019 19:30 Tantalus MSE 1 Lokomotief MSE 2 TH Sportcentrum 0 - 0
02-11-2019 10:45 BV Groningen MSE 1 River Trotters MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
02-11-2019 19:00 EVBV Octopus MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 Elzenburg 0 - 0
02-11-2019 14:00 CBV Binnenland MSE 1 Attacus MSE 1 De Driesprong 0 - 0
02-11-2019 20:30 BV Wyba MSE 1 WBB Giants MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
02-11-2019 15:30 DAS MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
08-11-2019 10:15 TSBV Pendragon MSE 1 DAS MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
09-11-2019 15:45 Lokomotief MSE 2 EVBV Octopus MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
09-11-2019 12:00 River Trotters MSE 1 BV Wyba MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
09-11-2019 20:15 Attacus MSE 1 Tantalus MSE 1 Zwijsen 0 - 0
09-11-2019 15:45 The Black Eagles MSE 1 BV Groningen MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
09-11-2019 08:30 WBB Giants MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
16-11-2019 14:00 CBV Binnenland MSE 1 Tantalus MSE 1 De Driesprong 0 - 0
16-11-2019 16:00 EVBV Octopus MSE 1 Attacus MSE 1 Elzenburg 0 - 0
16-11-2019 09:00 BV Groningen MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
16-11-2019 12:00 WBB Giants MSE 1 River Trotters MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
16-11-2019 06:30 DAS MSE 1 Lokomotief MSE 2 Sporthal SC Delfland 0 - 0
16-11-2019 20:30 BV Wyba MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
22-11-2019 19:30 Tantalus MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
22-11-2019 08:30 TSBV Pendragon MSE 1 BV Wyba MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
23-11-2019 13:45 River Trotters MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
23-11-2019 20:15 Attacus MSE 1 DAS MSE 1 Zwijsen 0 - 0
23-11-2019 19:20 Lokomotief MSE 2 BV Groningen MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
23-11-2019 15:30 The Black Eagles MSE 1 WBB Giants MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
07-12-2019 20:30 BV Wyba MSE 1 Lokomotief MSE 2 Arcus Topsporthal 0 - 0
07-12-2019 10:15 River Trotters MSE 1 The Black Eagles MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
07-12-2019 21:15 DAS MSE 1 Tantalus MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-12-2019 13:45 CBV Binnenland MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 De Driesprong 0 - 0
07-12-2019 09:00 BV Groningen MSE 1 Attacus MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
07-12-2019 10:15 WBB Giants MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
13-12-2019 19:30 Tantalus MSE 1 BV Groningen MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
14-12-2019 17:00 EVBV Octopus MSE 1 DAS MSE 1 Elzenburg 0 - 0
14-12-2019 20:15 Attacus MSE 1 BV Wyba MSE 1 Zwijsen 0 - 0
14-12-2019 10:15 TSBV Pendragon MSE 1 River Trotters MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
14-12-2019 20:15 The Black Eagles MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
15-12-2019 18:45 Lokomotief MSE 2 WBB Giants MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
10-01-2020 19:30 Tantalus MSE 1 BV Wyba MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
10-01-2020 10:15 TSBV Pendragon MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
11-01-2020 18:00 EVBV Octopus MSE 1 BV Groningen MSE 1 Elzenburg 0 - 0
11-01-2020 08:30 DAS MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
11-01-2020 19:00 Lokomotief MSE 2 River Trotters MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
11-01-2020 20:15 Attacus MSE 1 WBB Giants MSE 1 Zwijsen 0 - 0
18-01-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 De Driesprong 0 - 0
18-01-2020 08:30 WBB Giants MSE 1 Tantalus MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
18-01-2020 10:15 River Trotters MSE 1 Attacus MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
18-01-2020 20:30 BV Wyba MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
18-01-2020 14:45 The Black Eagles MSE 1 Lokomotief MSE 2 De Hazelaar 0 - 0
18-01-2020 09:00 BV Groningen MSE 1 DAS MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
25-01-2020 19:40 Tantalus MSE 1 River Trotters MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
25-01-2020 20:15 Attacus MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Zwijsen 0 - 0
25-01-2020 08:30 DAS MSE 1 BV Wyba MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
25-01-2020 10:15 CBV Binnenland MSE 1 BV Groningen MSE 1 De Driesprong 0 - 0
25-01-2020 17:00 EVBV Octopus MSE 1 WBB Giants MSE 1 Elzenburg 0 - 0
25-01-2020 17:00 Lokomotief MSE 2 TSBV Pendragon MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
01-02-2020 15:00 The Black Eagles MSE 1 Tantalus MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
01-02-2020 20:30 BV Wyba MSE 1 BV Groningen MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
01-02-2020 10:15 River Trotters MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
01-02-2020 08:30 TSBV Pendragon MSE 1 Attacus MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
01-02-2020 12:15 Lokomotief MSE 2 CBV Binnenland MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
01-02-2020 08:30 WBB Giants MSE 1 DAS MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
07-02-2020 19:30 Tantalus MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
08-02-2020 08:30 DAS MSE 1 River Trotters MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
08-02-2020 20:15 Attacus MSE 1 Lokomotief MSE 2 Zwijsen 0 - 0
08-02-2020 18:00 EVBV Octopus MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Elzenburg 0 - 0
08-02-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 1 BV Wyba MSE 1 De Driesprong 0 - 0
08-02-2020 09:00 BV Groningen MSE 1 WBB Giants MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
14-02-2020 08:30 TSBV Pendragon MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
15-02-2020 12:15 Lokomotief MSE 2 Tantalus MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
15-02-2020 08:30 WBB Giants MSE 1 BV Wyba MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
15-02-2020 20:15 Attacus MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Zwijsen 0 - 0
15-02-2020 15:45 The Black Eagles MSE 1 DAS MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
15-02-2020 10:15 River Trotters MSE 1 BV Groningen MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
06-03-2020 19:30 Tantalus MSE 1 Attacus MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
07-03-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 1 WBB Giants MSE 1 De Driesprong 0 - 0
07-03-2020 12:15 DAS MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
07-03-2020 17:00 EVBV Octopus MSE 1 Lokomotief MSE 2 Elzenburg 0 - 0
07-03-2020 11:00 BV Groningen MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
07-03-2020 20:30 BV Wyba MSE 1 River Trotters MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
13-03-2020 08:30 TSBV Pendragon MSE 1 BV Groningen MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
14-03-2020 12:15 Lokomotief MSE 2 DAS MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
14-03-2020 12:00 River Trotters MSE 1 WBB Giants MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
14-03-2020 20:15 Attacus MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 Zwijsen 0 - 0
14-03-2020 19:40 Tantalus MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
14-03-2020 15:30 The Black Eagles MSE 1 BV Wyba MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
21-03-2020 16:00 EVBV Octopus MSE 1 Tantalus MSE 1 Elzenburg 0 - 0
21-03-2020 08:30 WBB Giants MSE 1 The Black Eagles MSE 1 Tuinwijk 0 - 0
21-03-2020 20:30 BV Wyba MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
21-03-2020 10:15 DAS MSE 1 Attacus MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
21-03-2020 11:00 BV Groningen MSE 1 Lokomotief MSE 2 Sporthal Europapark 0 - 0
21-03-2020 08:30 CBV Binnenland MSE 1 River Trotters MSE 1 De Driesprong 0 - 0
27-03-2020 10:15 TSBV Pendragon MSE 1 WBB Giants MSE 1 Studentensporthal KUB 0 - 0
27-03-2020 19:30 Tantalus MSE 1 DAS MSE 1 TH Sportcentrum 0 - 0
28-03-2020 17:00 EVBV Octopus MSE 1 CBV Binnenland MSE 1 Elzenburg 0 - 0
28-03-2020 12:15 Lokomotief MSE 2 BV Wyba MSE 1 Van Zweedenhal 0 - 0
28-03-2020 15:15 The Black Eagles MSE 1 River Trotters MSE 1 De Hazelaar 0 - 0
28-03-2020 20:15 Attacus MSE 1 BV Groningen MSE 1 Zwijsen 0 - 0
04-04-2020 10:15 CBV Binnenland MSE 1 The Black Eagles MSE 1 De Driesprong 0 - 0
04-04-2020 20:30 BV Wyba MSE 1 Attacus MSE 1 Arcus Topsporthal 0 - 0
04-04-2020 12:00 DAS MSE 1 EVBV Octopus MSE 1 Sporthal SC Delfland 0 - 0
04-04-2020 08:30 WBB Giants MSE 1 Lokomotief MSE 2 Tuinwijk 0 - 0
04-04-2020 10:15 River Trotters MSE 1 TSBV Pendragon MSE 1 De Wielewaal 0 - 0
04-04-2020 09:00 BV Groningen MSE 1 Tantalus MSE 1 Sporthal Europapark 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren