Schema en uitslagen voor 2661 - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse B

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
14-09-2019 11:15 BV Squirrels X14 2 D.B.V. Rowic X14 2 Sporthal Oostmeer 40 - 70
14-09-2019 14:00 Waterdragers X14 1 SVO Basketball X14 2 Parkzoomhal 26 - 58
14-09-2019 15:00 Rotterdam Basketbal X14 2 New Stars X14 1 Alexanderhal 74 - 15
14-09-2019 13:00 Divine X14 2 BV Juventus X14 1 Sporthal Oostervant 62 - 34
21-09-2019 11:30 Sparta Go X14 1 Rotterdam Basketbal X14 2 Sporthal De Gooye 26 - 65
21-09-2019 14:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Waterdragers X14 1 Develhal 13 - 87
21-09-2019 13:00 BV Juventus X14 1 BV Squirrels X14 2 Oost Sporthal 94 - 12
21-09-2019 14:00 SVO Basketball X14 2 Divine X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 19 - 97
28-09-2019 12:45 River Trotters X14 2 BV Juventus X14 1 De Wielewaal 24 - 66
28-09-2019 18:15 BV Squirrels X14 2 SVO Basketball X14 2 Sporthal Oostmeer 31 - 65
28-09-2019 11:00 Divine X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sporthal Oostervant 122 - 15
28-09-2019 17:15 New Stars X14 1 Sparta Go X14 1 Sporthal De Waterlelie 38 - 56
29-09-2019 12:00 Rotterdam Basketbal X14 2 D.B.V. Rowic X14 2 Alexanderhal 72 - 24
05-10-2019 18:00 Waterdragers X14 1 Divine X14 2 Parkzoomhal 38 - 70
05-10-2019 13:30 BV Juventus X14 1 Rotterdam Basketbal X14 2 Oost Sporthal 33 - 51
05-10-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 River Trotters X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 97 - 13
05-10-2019 14:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 BV Squirrels X14 2 De Sophiahal 56 - 43
06-10-2019 14:30 D.B.V. Rowic X14 2 New Stars X14 1 Sportboulevard 59 - 69
12-10-2019 13:00 New Stars X14 1 BV Juventus X14 1 Sporthal De Waterlelie 32 - 35
12-10-2019 14:45 River Trotters X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 De Wielewaal 37 - 41
12-10-2019 10:00 Sparta Go X14 1 D.B.V. Rowic X14 2 Sporthal De Gooye 42 - 38
12-10-2019 16:30 BV Squirrels X14 2 Waterdragers X14 1 Sporthal Oostmeer 19 - 78
13-10-2019 15:00 Rotterdam Basketbal X14 2 SVO Basketball X14 2 Alexanderhal 78 - 21
19-10-2019 12:30 River Trotters X14 2 Sparta Go X14 1 De Wielewaal 0 - 0
26-10-2019 13:00 River Trotters X14 2 Rotterdam Basketbal X14 2 De Wielewaal 0 - 0
02-11-2019 18:00 Waterdragers X14 1 River Trotters X14 2 Parkzoomhal 0 - 0
02-11-2019 09:00 Divine X14 2 BV Squirrels X14 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
02-11-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 New Stars X14 1 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
02-11-2019 11:45 BV Juventus X14 1 Sparta Go X14 1 Oost Sporthal 0 - 0
02-11-2019 14:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Rotterdam Basketbal X14 2 Develhal 0 - 0
09-11-2019 14:30 River Trotters X14 2 Divine X14 2 De Wielewaal 0 - 0
09-11-2019 10:00 Sparta Go X14 1 SVO Basketball X14 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
09-11-2019 13:30 New Stars X14 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
09-11-2019 13:00 Rotterdam Basketbal X14 2 Waterdragers X14 1 Alexanderhal 0 - 0
09-11-2019 16:30 D.B.V. Rowic X14 2 BV Juventus X14 1 Sportboulevard 0 - 0
16-11-2019 09:00 Divine X14 2 Rotterdam Basketbal X14 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
16-11-2019 12:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sparta Go X14 1 Develhal 0 - 0
16-11-2019 18:00 Waterdragers X14 1 New Stars X14 1 Parkzoomhal 0 - 0
16-11-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 D.B.V. Rowic X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
16-11-2019 16:30 BV Squirrels X14 2 River Trotters X14 2 Sporthal Oostmeer 0 - 0
23-11-2019 13:30 Sparta Go X14 1 Waterdragers X14 1 Sporthal De Gooye 0 - 0
23-11-2019 13:00 BV Juventus X14 1 SVO Basketball X14 2 Oost Sporthal 0 - 0
23-11-2019 14:30 D.B.V. Rowic X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sportboulevard 0 - 0
23-11-2019 13:30 New Stars X14 1 Divine X14 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
24-11-2019 11:15 Rotterdam Basketbal X14 2 BV Squirrels X14 2 Alexanderhal 0 - 0
07-12-2019 12:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 BV Juventus X14 1 Develhal 0 - 0
07-12-2019 17:00 Divine X14 2 Sparta Go X14 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
07-12-2019 11:15 BV Squirrels X14 2 New Stars X14 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
07-12-2019 16:00 Waterdragers X14 1 D.B.V. Rowic X14 2 Parkzoomhal 0 - 0
14-12-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
14-12-2019 14:30 D.B.V. Rowic X14 2 Divine X14 2 Sportboulevard 0 - 0
14-12-2019 17:00 BV Juventus X14 1 Waterdragers X14 1 Oost Sporthal 0 - 0
14-12-2019 13:30 New Stars X14 1 River Trotters X14 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
14-12-2019 11:30 Sparta Go X14 1 BV Squirrels X14 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
21-12-2019 16:30 D.B.V. Rowic X14 2 River Trotters X14 2 Sportboulevard 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren