Schema en uitslagen voor 2661 - Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse B

Nr Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
2661-1630 14-09-2019 11:15 BV Squirrels X14 2 D.B.V. Rowic X14 2 Sporthal Oostmeer 0 - 0
2661-1646 14-09-2019 08:30 River Trotters X14 2 Sparta Go X14 1 De Wielewaal 0 - 0
2661-1756 14-09-2019 08:30 Waterdragers X14 1 SVO Basketball X14 2 Parkzoomhal 0 - 0
2661-2153 14-09-2019 10:15 Rotterdam Basketbal X14 2 New Stars X14 1 Alexanderhal 0 - 0
2661-2446 14-09-2019 10:15 Divine X14 2 BV Juventus X14 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
2661-1661 21-09-2019 10:00 Sparta Go X14 1 Rotterdam Basketbal X14 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
2661-1883 21-09-2019 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Waterdragers X14 1 Develhal 0 - 0
2661-2198 21-09-2019 13:00 SVO Basketball X14 2 Divine X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
2661-2259 21-09-2019 08:00 D.B.V. Rowic X14 2 River Trotters X14 2 Sportboulevard 0 - 0
2661-1966 22-09-2019 13:30 BV Juventus X14 1 BV Squirrels X14 2 Oost Sporthal 0 - 0
2661-1817 28-09-2019 08:30 River Trotters X14 2 BV Juventus X14 1 De Wielewaal 0 - 0
2661-1914 28-09-2019 18:15 BV Squirrels X14 2 SVO Basketball X14 2 Sporthal Oostmeer 0 - 0
2661-2066 28-09-2019 10:15 Rotterdam Basketbal X14 2 D.B.V. Rowic X14 2 Alexanderhal 0 - 0
2661-2408 28-09-2019 10:15 Divine X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
2661-2505 28-09-2019 08:30 New Stars X14 1 Sparta Go X14 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
2661-1771 05-10-2019 10:15 Waterdragers X14 1 Divine X14 2 Parkzoomhal 0 - 0
2661-2273 05-10-2019 11:00 SVO Basketball X14 2 River Trotters X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
2661-2300 05-10-2019 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 BV Squirrels X14 2 Develhal 0 - 0
2661-2335 05-10-2019 08:05 D.B.V. Rowic X14 2 New Stars X14 1 Sportboulevard 0 - 0
2661-1927 06-10-2019 12:45 BV Juventus X14 1 Rotterdam Basketbal X14 2 Oost Sporthal 0 - 0
2661-1660 12-10-2019 10:15 New Stars X14 1 BV Juventus X14 1 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
2661-1810 12-10-2019 08:30 River Trotters X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 De Wielewaal 0 - 0
2661-2021 12-10-2019 10:00 Sparta Go X14 1 D.B.V. Rowic X14 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
2661-2302 12-10-2019 16:30 BV Squirrels X14 2 Waterdragers X14 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
2661-2365 12-10-2019 10:15 Rotterdam Basketbal X14 2 SVO Basketball X14 2 Alexanderhal 0 - 0
2661-1635 02-11-2019 08:30 Waterdragers X14 1 River Trotters X14 2 Parkzoomhal 0 - 0
2661-1936 02-11-2019 10:15 Divine X14 2 BV Squirrels X14 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
2661-2002 02-11-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 New Stars X14 1 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
2661-2328 02-11-2019 14:00 BV Juventus X14 1 Sparta Go X14 1 Oost Sporthal 0 - 0
2661-2543 02-11-2019 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Rotterdam Basketbal X14 2 Develhal 0 - 0
2661-1879 09-11-2019 08:30 River Trotters X14 2 Divine X14 2 De Wielewaal 0 - 0
2661-1963 09-11-2019 10:00 Sparta Go X14 1 SVO Basketball X14 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
2661-1993 09-11-2019 12:00 New Stars X14 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
2661-2136 09-11-2019 10:15 Rotterdam Basketbal X14 2 Waterdragers X14 1 Alexanderhal 0 - 0
2661-2529 09-11-2019 16:30 D.B.V. Rowic X14 2 BV Juventus X14 1 Sportboulevard 0 - 0
2661-1739 16-11-2019 10:15 Divine X14 2 Rotterdam Basketbal X14 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
2661-2014 16-11-2019 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sparta Go X14 1 Develhal 0 - 0
2661-2193 16-11-2019 08:30 Waterdragers X14 1 New Stars X14 1 Parkzoomhal 0 - 0
2661-2261 16-11-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 D.B.V. Rowic X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
2661-2528 16-11-2019 16:30 BV Squirrels X14 2 River Trotters X14 2 Sporthal Oostmeer 0 - 0
2661-1896 23-11-2019 08:30 Sparta Go X14 1 Waterdragers X14 1 Sporthal De Gooye 0 - 0
2661-2219 23-11-2019 13:00 BV Juventus X14 1 SVO Basketball X14 2 Oost Sporthal 0 - 0
2661-2252 23-11-2019 10:15 Rotterdam Basketbal X14 2 BV Squirrels X14 2 Alexanderhal 0 - 0
2661-2283 23-11-2019 14:30 D.B.V. Rowic X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sportboulevard 0 - 0
2661-2423 23-11-2019 12:00 New Stars X14 1 Divine X14 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
2661-1849 07-12-2019 08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 BV Juventus X14 1 Develhal 0 - 0
2661-2075 07-12-2019 10:15 Divine X14 2 Sparta Go X14 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
2661-2124 07-12-2019 11:15 BV Squirrels X14 2 New Stars X14 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
2661-2441 07-12-2019 08:30 River Trotters X14 2 Rotterdam Basketbal X14 2 De Wielewaal 0 - 0
2661-2570 07-12-2019 08:30 Waterdragers X14 1 D.B.V. Rowic X14 2 Parkzoomhal 0 - 0
2661-1674 14-12-2019 10:00 SVO Basketball X14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2 Sportcentrum Oudenrijn 0 - 0
2661-1811 14-12-2019 08:30 D.B.V. Rowic X14 2 Divine X14 2 Sportboulevard 0 - 0
2661-1819 14-12-2019 15:15 BV Juventus X14 1 Waterdragers X14 1 Oost Sporthal 0 - 0
2661-2100 14-12-2019 12:00 New Stars X14 1 River Trotters X14 2 Sporthal De Waterlelie 0 - 0
2661-2230 14-12-2019 10:00 Sparta Go X14 1 BV Squirrels X14 2 Sporthal De Gooye 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren