Schema en uitslagen voor 2550 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse B

Datum Tijd Thuis Uit Hal Uitslag
07-09-2019 14:15 Westland Stars X10 1 Rebound X10 1 Westlandhal 30 - 29
14-09-2019 11:15 BV Squirrels X10 1 Rebound X10 1 Sporthal Oostmeer 55 - 10
14-09-2019 10:15 Green Eagles X10 1 CBV Binnenland X10 1 Wethouder Smithal 20 - 0
14-09-2019 13:00 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Divine X10 1 Develhal 22 - 30
14-09-2019 10:30 B.O.B. X10 1 Westland Stars X10 1 Sporthal Carla de Liefde 58 - 7
14-09-2019 10:30 CBV Binnenland X10 2 Bv Krimpen X10 1 De Driesprong 20 - 51
21-09-2019 14:15 Rebound X10 1 CBV Binnenland X10 2 De Schenkel 6 - 36
21-09-2019 09:30 Rotterdam Basketbal X10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Alexanderhal 52 - 2
21-09-2019 11:30 CBV Binnenland X10 1 River Trotters X10 1 De Driesprong 46 - 15
21-09-2019 09:00 Divine X10 1 Green Eagles X10 1 Sporthal Oostervant 19 - 34
21-09-2019 14:15 Westland Stars X10 1 BV Squirrels X10 1 Westlandhal 10 - 60
28-09-2019 12:45 River Trotters X10 1 Green Eagles X10 1 De Wielewaal 12 - 44
28-09-2019 12:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Bv Krimpen X10 1 Develhal 4 - 41
28-09-2019 14:30 CBV Binnenland X10 2 Westland Stars X10 1 De Driesprong 48 - 38
28-09-2019 10:30 B.O.B. X10 1 CBV Binnenland X10 1 Sporthal Carla de Liefde 33 - 47
29-09-2019 10:00 Rotterdam Basketbal X10 1 Divine X10 1 Alexanderhal 54 - 4
05-10-2019 10:15 Green Eagles X10 1 B.O.B. X10 1 Haydnlaan 15 - 72
05-10-2019 11:00 CBV Binnenland X10 1 BV Squirrels X10 1 De Driesprong 36 - 35
05-10-2019 10:00 Divine X10 1 River Trotters X10 1 Sporthal Oostervant 24 - 44
05-10-2019 15:30 Bv Krimpen X10 1 Rotterdam Basketbal X10 1 De Populier 18 - 42
05-10-2019 14:15 Rebound X10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 De Schenkel 18 - 16
12-10-2019 12:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Westland Stars X10 1 Develhal 32 - 22
12-10-2019 11:15 CBV Binnenland X10 2 CBV Binnenland X10 1 De Driesprong 31 - 47
12-10-2019 10:30 B.O.B. X10 1 River Trotters X10 1 Sporthal Carla de Liefde 58 - 20
12-10-2019 11:15 BV Squirrels X10 1 Green Eagles X10 1 Sporthal Oostmeer 40 - 17
12-10-2019 12:00 Bv Krimpen X10 1 Divine X10 1 De Populier 40 - 21
13-10-2019 09:30 Rotterdam Basketbal X10 1 Rebound X10 1 Alexanderhal 61 - 12
19-10-2019 14:15 Rebound X10 1 Bv Krimpen X10 1 De Schenkel 0 - 0
19-10-2019 10:00 Divine X10 1 B.O.B. X10 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
19-10-2019 13:00 River Trotters X10 1 BV Squirrels X10 1 De Wielewaal 0 - 0
19-10-2019 14:15 Westland Stars X10 1 Rotterdam Basketbal X10 1 Westlandhal 0 - 0
19-10-2019 10:15 Green Eagles X10 1 CBV Binnenland X10 2 Haydnlaan 0 - 0
26-10-2019 16:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 CBV Binnenland X10 1 De Sophiahal 0 - 0
26-10-2019 13:00 BV Squirrels X10 1 B.O.B. X10 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
26-10-2019 12:00 Bv Krimpen X10 1 Westland Stars X10 1 De Populier 0 - 0
26-10-2019 14:15 Rebound X10 1 Divine X10 1 De Schenkel 0 - 0
26-10-2019 11:30 CBV Binnenland X10 2 River Trotters X10 1 De Driesprong 0 - 0
02-11-2019 10:15 Green Eagles X10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Haydnlaan 0 - 0
02-11-2019 11:15 CBV Binnenland X10 1 Rotterdam Basketbal X10 1 De Driesprong 0 - 0
02-11-2019 09:00 Divine X10 1 BV Squirrels X10 1 Sporthal Oostervant 0 - 0
02-11-2019 10:30 B.O.B. X10 1 CBV Binnenland X10 2 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
09-11-2019 13:30 Bv Krimpen X10 1 CBV Binnenland X10 1 De Populier 0 - 0
09-11-2019 09:30 Rotterdam Basketbal X10 1 Green Eagles X10 1 Alexanderhal 0 - 0
09-11-2019 12:15 Westland Stars X10 1 Divine X10 1 Westlandhal 0 - 0
09-11-2019 15:00 CBV Binnenland X10 2 BV Squirrels X10 1 De Driesprong 0 - 0
09-11-2019 16:15 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 River Trotters X10 1 De Sophiahal 0 - 0
16-11-2019 10:15 Green Eagles X10 1 Bv Krimpen X10 1 Haydnlaan 0 - 0
16-11-2019 10:30 B.O.B. X10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
16-11-2019 11:45 CBV Binnenland X10 1 Rebound X10 1 De Driesprong 0 - 0
16-11-2019 11:00 River Trotters X10 1 Rotterdam Basketbal X10 1 De Wielewaal 0 - 0
16-11-2019 09:00 Divine X10 1 CBV Binnenland X10 2 Sporthal Oostervant 0 - 0
23-11-2019 14:15 Westland Stars X10 1 CBV Binnenland X10 1 Westlandhal 0 - 0
23-11-2019 21:55 Rotterdam Basketbal X10 1 B.O.B. X10 1 Alexanderhal 0 - 0
23-11-2019 14:45 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 BV Squirrels X10 1 De Sophiahal 0 - 0
23-11-2019 14:15 Rebound X10 1 Green Eagles X10 1 De Schenkel 0 - 0
23-11-2019 12:00 Bv Krimpen X10 1 River Trotters X10 1 De Populier 0 - 0
07-12-2019 09:30 CBV Binnenland X10 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 De Driesprong 0 - 0
07-12-2019 10:15 Green Eagles X10 1 Westland Stars X10 1 Haydnlaan 0 - 0
07-12-2019 11:15 BV Squirrels X10 1 Rotterdam Basketbal X10 1 Sporthal Oostmeer 0 - 0
07-12-2019 11:15 River Trotters X10 1 Rebound X10 1 De Wielewaal 0 - 0
07-12-2019 10:30 B.O.B. X10 1 Bv Krimpen X10 1 Sporthal Carla de Liefde 0 - 0
14-12-2019 12:00 Bv Krimpen X10 1 BV Squirrels X10 1 De Populier 0 - 0
14-12-2019 18:30 Rotterdam Basketbal X10 1 CBV Binnenland X10 2 Sporthal Zevenkamp 0 - 0
14-12-2019 15:15 CBV Binnenland X10 1 Divine X10 1 De Driesprong 0 - 0
14-12-2019 16:15 Rebound X10 1 B.O.B. X10 1 De Schenkel 0 - 0
14-12-2019 14:15 Westland Stars X10 1 River Trotters X10 1 Westlandhal 0 - 0
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Ok Weigeren